Kup Crne GoreKup Crne Gore (Žene)

Rudar – Ibar 3:0

Rudar – Ibar 3:0 (25:13, 25:22, 25:14)

Sala OŠ “Salko Aljković”. Gledalaca oko 20. Sudije: Branimir Janjević i Milorad Delić (oba iz Podgorice).

RUDAR: Džaković, Božović, M. Vučetić, Petrović, T. Vučetić, Đurović, Loncović. Libera: Đaković, Džarić. Trener Nataša Marković.

IBAR: Kadrović, Kurtagić, Bulatović, Hot, Kušević, Tarhaniš, Kalaač, Husović. Libero Lukač. Trener Isko Bećović.

Rutinskom pobjedom nad Ibrom iz Rožaja odbojkašice Rudara izborile su plasman u četvrtfinale Kupa, gdje će im protivnik biti Budućnost Bemax. Prvi set domaće su vrlo brzo riješile u svoju korist, a u drugom setu Rožajke su pružile mnogo jači otpor. U trećem setu Rudar je vodio sa 19:4 i rutinski privele utakmicu kraju.