EPCG Superliga odbojkašica (Ž)tiker

Rudar – Lovćen 3:1

Rudar – Lovćen 3:1 (21:25, 25:22, 25:12, 25:15)

Dvorana S.C. „Ada“. Gledalaca oko 450. Sudije: Petar Jovović i Branko Batizić (oba iz Pdgorice).

Rudar: Božović, Posuka, Lečić, Svrkota, Dragaš, A. Petrović, Vučetić, D. Petrović, Đurović, Er. Muhović. Libera Đaković i En. Muhović. Trener Ana Marković

Lovćen: Latković, Zeković, Laličić, Čogurić, Ševaljević, Vukčević, Rajković, Kapa, Kaluđerović, Vujović. Libera: Pavićević i Radulović. Trener Dejan Stevović

Domaće su odlično počele i na prvi tehnički tajm aut otišle sa četiri poena viška. U nastavku seta odbojkašice Lovćena su zaigrale odlično za razliku od ekipe Rudara, koja nije ličila na tim iz nekih ranijih utakmica. Gošće su prvu set loptu imale na 24:18. Rudar je uspio da osvoji tri poena, ali ne i da napravi preokret i Lovćen je poveo sa 1:0 u setovima. Malo je nedostajalo da epilog i drugog seta bude sličan prvom, no tada kao da je neko probudio odbojkašice Rudara koje dobijaju drugi set. Do kraja utakmice Rudar je dominirao,  Lovćen se, pogotovo u četvrtom setu, dobro držao do 10 poena, međutim to je bilo sve od gošći koje su prijatno iznenadile u „Adi“.