EPCG Superliga odbojkašica (Ž)Prvenstvo

Rudar – Morača 3:1

Rudar – Morača 3:1 (25:18, 25:19, 22:25, 25:23)

Dvorana: SC “Ada”. Gledalaca oko 300. Sudije: Slobodan Kovačević i Branko Batizić (oba iz Podgorice)

Rudar: Marković, M. Vučetić, Lečić, Svrkota, Džaković, Dragaš, A. Petrović, T. Vučetić, D. Petrović, Đurović, Drobnjak.Libero Đaković. Trener Nataša Marković.

Morača: Dragović, Budrak, Petričević, Joketić, Čogurić, Gigović, Pejović, Osmajić, Pavićević, Vukićević. Libera:Krivokapić, Đelević. Trener Predrag Đonović

Ekipa Rudara savladala je ekipu Morače rezultatom 3:1 u setovima u prvoj polufinalnoj utakmici play off-a Prve lige za žene. Obje ekipe igrale su vrlo dobro ali je u završnicama prvog i drugog seta Rudar odigrao bolje i poveo sa velikih 2:0. U trećem setu mnogo bolja igra Morače koja je nakon uzbudljive završnice rezultat smanjila na 2:1 u setovima. U četvrtom setu viđena je izjednačena igra od prvog do poslednjeg poena ali je Rudar za nijansu bio bolji i zasluženo slavio u ovom duelu sa 3:1 u setovima i tako se revanširao gostujućoj ekipi za poraz u polufinalu Kupa Crne Gore od prošle nedjelje. Drugi meč između ove dvije ekipe na programu je u srijedu, 13. aprila.