EPCG Superliga odbojkaša (M)tiker

Sutjeska – Budućnost 0:3

Sutjeska – Budućnost 0:3 (18:25, 18:25, 10:25)

Dvorana: SC “Nikšić”. Gledalaca oko 50. Sudije: Branimir Janjević (Podgorica) i Sanja Šljukić (Nikšić)

Budućnost: Tatar, Šćepanović, Radović N. , Zvicer, Jelić, Vidić N. , Bošković, Vlahović, Janković, Vidić A. , Radović B. , Brajković. Trener: Zoran Vukčević

Sutjeska: Perošević, Rondović, Bošković, Rosandić, Batrićević, Vulić, Stojanović, Baletić, Bojić, Šekarić, Vukotić. Trener: Mijo Perošević

U petom kolu Prve lige za muškarce, OK Budućnost je slavila rezultatom 3:0, i pobjeda ni u jednom trenutku nije dolazila u pitanje. Mlada ekipa Sutjeske je parirala protivniku do polovine prvog i drugog seta, nakon čega su igrači Budućnosti uspjevali da se odvoje, i u svoju korist riješe setove. Igrači Sutjeske nijesu uspjeli da se psihički podignu, i u trećem setu su uspjeli da uzmu svega 10 poena. I pored evidentnog većeg kvaliteta ekipe Budućnosti, Sutjeska je dala sve od sebe i pokušala da pobijedi, kao što radi u svakom meču.