Beach Volley

“Topla” osvojila Ligu odbojke na pijesku Herceg Novi 2019

U organizaciji Sportskog centra Igalo, uz podršku Hotela i restorana “Play”, održano je takmičenje “Liga odbojke na pijesku 2019”. Ovo takmičenje okupilo je 14 ekipa a pobjednik je ekipa “Topla”. u čijem sastavu su bili: Petar Kovačević, Slobodan Miljanić i Miodrag Koprivica. Oni su u finalu savladala ekipu “Neštoćemopatoćemo”. U susretu za treće mjesto “Saturnus” je savladao “Wolf engineering”.

– NAJBOLJA IGRAČICA LIGE  – MILICA TUFEGDŽIĆ – EKIPA NEŠTOĆEMOPATOĆEMO,
– NAJBOLJI IGRAČ LIGE – MIJO KOPRIVICA – EKIPA TOPLA.

Trećeplasirana ekipa “Saturnus” osvojila je pehar, medalje i vaučer za sportsku opremu u Intersportu od 50 eura, ekipa “Neštoćemopatoćemo” pehar, medalje i poklon bon od 100 eura, dok je “Topla” pored medalja i pehara dobila poklon vaučer od 150 eura.

“Zahvaljujemo svim učesnicima na fer i korektnom nadmetanju uz čestitke najboljim ekipama u Ligi. Veliki doprinos ovoj manifestaciji dali su zaposleni u Sportskom centru Igalo i mi im zahvaljujemo na tome, kao i Odbojkaškom savezu Crne Gore i svima koji su podržali ovu Ligu” riječi su Radovana Ralevića direktora Sportskog centra Igalo.

Nakon svečane dodjele diploma i medalja, upriličen je koktel za sve učesnike Lige.