Novosti

Turska sigurna protiv Bosne

U drugom meču, drugog dana turnira sastali su se timovi Turske i Bosne i Hercegovine. Bolja je bila ekipa Turske i slavila sa 3:0 (25:17,25:18,25:11)

Turska je već na startu prvog seta uspjela da napravi veću prednost i time obezbijedi sigurnu završnicu, set je završen u njihovu korist 25:17. Do većeg preokreta nije došlo ni u drugom setu, Turska je kontrolisala igru i tako osvojila i ovaj set sa 25:18. U trećem setu Turska je podigla nivo igre i smanjila sve mogućnosti protivnika da se vrati u igru, u ovom setu su zabilježili i najveću prednost kod rezultata 24:10.

Statistiku meča možete pogledati ovdje: TUR-BIH 3-0 16-07-2015