Naši u inostranstvuSlajdertiker

Učinak naših igrača 10. 04. – 12. 04. 2015.

Ime Prezime Liga Klub Učinak kluba Učinak igrača/ice
Tatjana Bokan FRA I MULHOUSE Poraženi u gostima od Paris 3:0, prva utakmica ¼ finala Play off-a Osvojila 14 poena, od čega 1 blok
Nikoleta Perović NOR I Stod IL Pobijedili u gostima Surtland i Randaberg po 3:0 i Oslo 3:1 Razigravanje od prvog do četvrtog mjesta
Danijela Džaković SRB II Jedinstvo Pobijedili u gostima Radnički Beograd 3:1, prva utakmica baraža za popunu Super lige Povrijedila se u trećem setu
Ana Otašević SVK I Spišská Pobijedili kod kuće Slavia Bratislava 3:2, 1:1 u pobjedama u finalu Play  off-a Osvojila 16 poena od čega 1 as i 5 blokova
Neda Vujadinović ALB I Tirana Poraženi u gostima od Barteli volley 3:0, prva utakmica finala Play off-a Osvojila 6 poena, igrala dva seta
Vuk Medenica ALB I Tirana Pobijedili u gostima Studenti 3:2 Osvojio 14 poena, prva utakmica finala Play off-a
Nikola Radonić BIH I Borac Poraženi u gostima od Mladost Brčko 3:0 Ispali u ½ finale Play off-a
Aleksandar Milivojević FRA II HARNES Poraženi u gostima od Nancy 3:1, prva utakmica ¼ finala Play off-a Osvojio 8 poena od čega 1 blok
Rajko Strugar FRA II A.S.ORANGE Pobijedili kod kuće Rennes 3:0, prva utakmica ¼ finala Play off-a Osvojio 1 poen
Luka Šuljagić RUS II TYUMEN Pobijedili kod kuće Gazprom Stavropol u oba meča po 3:0, završili prvenstvo na 4. mjestu Osvojio 12 poena u prvoj, i 13 poena u drugoj utakmici
Dejan Čabarkapa SLO I Salonit Pobijedili kod kuće Pomgrad 3:0 Osvojio 6 poena
Marko Vukašinović SUI I Näfels Pobijedili kod kuće Amriswil 3:2, plasirali se na 3. mjesto Osvojio 21 poena, od čega 2 as i 1 blok, MVP utakmice
Blažo Milić SUI I Näfels Pobijedili kod kuće Amriswil 3:2, plasirali se na 3. mjesto Nije ulazio u igru
Božidar Ćuk SUI I Lugano Pobijedili u gostima Lausane 3:2, poraženi kod kuće od Lausane 3:2 Osvojio 17 poena u prvoj i 30 poena u drugoj utakmici