Evropsko prvenstvoKvalifikacije za EP (odbojkaši)U18 (Ž)

Zamalo preokret, Letonija bolja nakon pet setova

Drugog dana kvalifikacionog turnira za Evropsko prvenstvo, naše kadetkinje poražene su od domaćina, reprezentacije Letonije, rezultatom 3:2 (25:20, 25:17, 21:25, 18:25, 15:9).

“U prva dva seta nismo pokazale dobru igru. U trećem i četvrtom setu uz veliki motiv i želju uspjeli smo da izjednačimo na 2:2. Na početku petog seta došlo je do pada koncentracije i nismo uspjeli da napravimo preokret i savladamo domaćina. Sjutra nas očekuje meč sa Ukrajinom i nadamo se da ćemo ostvariti pobjedu na kraju turnira” izjavila je nakon meča kapitenka naše kadetske reprezentacije Milena Burzanović.

Poslednjeg, trećeg, dana turnira našu reprezentaciju očekuje meč protiv reprezentacije Ukrajine od 14,30 časova po našem vremenu (15,30 po lokalnom). Meč možete pratiti uživo na laola1.tv.

U prvom meču drugog dana turnira Srbija je savladala Ukrajinu, rezultatom 3:0 (25:18, 25:12, 25:8).