EPCG Superliga odbojkašica (Ž)tiker

Budućnost Bemax – Budva 3:1

Budućnost Bemax – Budva 3:1 (26:24, 26:24, 20:25, 25:16)

Dvorana: JU Medicinska škola. Gledalaca oko 100. Sudije: Sonja Simonovska i Milana Vukčević (obje iz Bara)

Budućnost Bemax: Šofranac, Malagić, Maljević, Pavlović, Mijović, Adžić, M. Maljević,  Joketić, Sutaj, Prelević, Vujošević. Trener: Ognjen Babalj

Budva: Burzanović, Lučić, Pajović, B. Đurović, Gigović, J. Đurović, Marković, Taušan, Vukadinović. Trener :Đorđe Brajak.

U meču 10. kola prvenstva Crne Gore za odbojkašice pobjedu je odnijela domaća ekipa Budućnost Bemaxa koja je u ovom meču nastupila bez standardnih Perošević i Drešić. U prvom setu igrao se poen za poen ali u završnici spretnija je bila domaća ekipa i dobila taj dio igre 26:24. Drugi set je bio gotovo isti s tim što je ekipa Budve  u tom setu imala 5 set lopti, 24:19, ali tada je na servis domaćih došla Lana Joketić i servirala do 26:24 i 2:0 u setovima za domaće igračice. Iako se činilo da će sve biti riješeno u tri seta, došlo je do opuštanja trenutno mlađe ekipe Budućnosti, i Budva je to iskoristila i slavila 25:20. Četvrti set je fantastično počeo za ekipu Budućnost Bemaxa, na servis je došla Aleksandra Prelević i napravila seriju 10:0, uspjela je Budva da stigne do 12:9 ali više od toga nisu mogle i Budućnost je slavila 25:19 i osvojila veoma bitna tri boda koja daju nadu za plasman među četiri najbolje ekipe. U domaćoj ekipi najviše se istakla iskusna Šofranac, a kod gostujuće ekipe najbolja je bila Gigović.