EPCG Superliga odbojkašica (Ž)Prvenstvo

Budućnost Bemax – Herceg Novi 1:3

Budućnost Bemax – Herceg Novi 1:3 (11:25, 25:20, 12:25, 14:25)

Dvorana: Medicinska škola Podgorica. Gledalaca oko 50. Sudije: Milorad Delić i Jelena Mitrović (oboje iz Podgorice)

Budućnost Bemax: Drljević, Savović, Maljević, Vujović, Šćekić, Mijović, Pejović, Adžić, Sutaj, Bazović, Prelević. Trener: Nela Bicić

Herceg Novi: Kapor, Bratić, Ćirović M, Lalovac, Iković, Mališić, Novitović, Bečanović, Ćirović A, Zloković, Stojanović. Trener: Sanja Jovović

U meču između ekipa Buducnosti i Herceg Novog pobjedu su odnijele Novljanke koje su u ovom mecu manje grijesile. Od početka prvog seta gostujuce odbojkasice su povele i drzale prednost tokom cijelog seta koji su na kraju osvojili. U drugom setu koji je bio i najuzbudljiviji pripao je domacima koje su ponovo pocele lose set medjutim sredinom seta dobrim servisom uspjele da anuliraju prednost Novljanki i poravnale rezultat na 1:1 u setovima. Treci i četvrti set pripao je gostujucoj ekipi koja je u ovom trenutku više zeljela pobjedu.