EPCG Superliga odbojkašica (Ž)Prvenstvo

Budućnost Bemax – Nikšić 3:2

Budućnost Bemax – Nikšić 3:2 (25:14, 19:25, 23:25, 25:13, 15:13)

Dvorana: Medicinska škola. Gledalaca oko 50. Sudije: Branimir Janjević i Tanja Ivanović (oboje iz Podgorice)

Budućnost Bemax: Drljević, Maljević I., Vujović, Pavlović, Mijović, Drešić, Adžić, Knežević, Maljević M., Sutaj, Prelević. Libero: Malagić. Trener: Ognjen Babalj

Nikšić: Nikolić, Nedić, Petrović, Bojić, Tvrdišić, Rajković, Mišović, Milović, Radulović. Trener: Slavko Bojić

U meču 11. kola crnogorske lige za odbojkašice posle velike drame pobjedu je odnijela domaća ekipa Budućnost Bemax 3:2 u setovima i tako se revanširala ekipi Nikšića koja je u prvom dijelu prvenstva savladala podgoričanke sa 3:0 u setovima. Domaće su odlično počele meč, sjajnim servisima Sutaj i Maljević, Budućnost je stekla prednost od 8 poena razlike (10:2) i tu prednost zadržale do kraja seta za ubjedljivih 25:14. Iako se činilo da će domaće nastaviti u istom ritmu dogodio se neobjašnjiv pad i gubitak od 2:1 u setovima. Uspjele su domaće da se trgnu i prilično lako osvoje 4. set. I po peti put ove sezone ekipa Budućnosti pitanje pobjednika rešava u taj – breku. Vodile su domaće 11:6 u petom setu, iako se činilo da će mirno privesti meč kraju, dolazi do novog uzbuđenja i gostujuća ekipa stiže do izjednačenja 11:11, igrao se poen za poen do 13:13 i sa dva odlična napada korektora Budućnosti Kristine Drešić, podgoričanke uzimaju dva boda a ekipa Nikšića se kući vraća sa jednim bodom.