Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
EPCG Superliga odbojkašica (Ž)tiker

Budva – Luka Bar 0:3

Budva – Luka Bar 0:3 (16:25, 12:25, 11:25)

Dvorana: MSC Budva. Gledalaca oko 50. Sudije: Predrag Beljkaš i Bojana Dragnić (oboje iz Bara)+

Budva: Burzanović, Sredović, Lučić, Pajović, Đurović, Gigović, Đurović, Marković, Popović, Delić, Taušan, Vukadinović. Trener :Đorđe Brajak.

Luka Bar: Bojović, J. Rosić, Duraković, Cenović, Peruničić, M. Rosić, Hadžisalihović, Vuković, Vujanović, Joksimović, Barjaktarović, Kruta. Trener: Vladimir Milačić

Luka Bar je opravdala ulogu favorita u derbiju koji se odigrao u Budvi, i bez problema slavila sa maksimalnih 3:0. Ovom pobjedom šampion je nastavio da dominira i završio prvi dio sezone bez izgubljenog seta. Domaća ekipa je samo u prvom setu pružila nešto bolji otpor ali nedovoljno da bi ugrozila gostujuću ekipu.