EPCG Superliga odbojkašica (Ž)Prvenstvo

Budvanska rivijera Budva – Galeb 2:3

Budvanska rivijera Budva – Galeb 2:3 (25:18, 25:20, 16:25, 15:25, 3:15)

Dvorana: Mediteranski sportski centar Budva. Gledalaca oko 80. Sudije: Dragana Vučinić i Milorad Delić (oboje iz Podgorice)
Budvanska rivijera Budva: Burzanović, Lučić, Tičić, B. Đurović, Sredović, J. Đurović, Marković, Drešić, Delić, Taušan, Pejović. Trener: Časlav Đurović
Galeb: Vujošević, Tvrdišić, Ćaćić, Milivojević, Sekulović, Čavić, Bulatović, Đukić, Vujović, Šušić, Mumović, Mašanović, Nikolić. Trener: Nikola Masoničić

U derbiju 8. kola prve lige za žene ekipa Galeba slavila je nakon preokreta protiv ekipe Budvanske rivijere Budva rezultatom 3:2. Domaća ekipa sigurnom igrom na servisu i dobrim blokom slavila je u prva dva seta. Nakon toga gostujuće igračice su poboljšale servis i ubjedljivo slavile u naredna tri seta i upisale novu pobjedu.