Novosti

Bugari upisali prvu pobjedu u meču protiv Rumunije

Drugi dan turnira na Cetinju otvoren je utakmicom između reprezentacija Rumunije i Bugarske.

Bugarska maksimalnim rezultatom savladala Rumuniju 3:0 (29:27,25:21,25:19)

U prvom setu obije ekipe pružile su podjednak otpor i učinile set neizvjesnim, pred kraj set više su bili koncentrisani Bugari i set završili rezultatom 29:27. Tokom sledećeg seta Bugari su počeli sa još agresivnijom igrom i tako 2 puta došli do +7, prvi put pri rezultatu 19:12, a zatim kod 22:15, tako su kraj seta učinili izvjesnim i pobijedili sa 25:21. Poslednji set je ponovo donio dobru igru Bugara koji su i u ovom setu uspjeli da imaju konstantnu prednost i na kraju dobiju 25:19

Statistiku meča možete pogledati ovdje: ROU-BUL 0-3 16-07-2015