CEVCEV KupNovostiSlajderSlike

CEV Kup: Baranke slavile nakon “zlatnog seta” i plasirale se u drugo kolo

Baranke su večeras na svom parketu slavile 3:1 (25:23, 13:25, 25:17, 25:18), a pošto su identičnim rezultatom Austrijanke slavile na svom terenu, krajnjeg pobjednika je odlučio “zlatni set”, a on je pripao crnogorskom šampionu sa 15:10.

Odbojkašice Luke Bar uspjele su da se revanširaju gošćama istim rezultatom, kojim su bile poražene u gostima i preko “zlatnog seta” uspjele da se plasiraju u drugo kolo CEV Kup (šesnaestinu finala) ovog takmičenja.

Luka Bar će, tako, u drugom kolu CEV kupa igrati protiv poljskog Lođa.

Dvorana: SD Topolica. Gledalaca: 250. Sudije: ONOPAS Dimitrios (Grčka) i DIMACHI Florin (Rumunija).

LUKA BAR:  Bojović 6, Dević, Duraković, Cenović, Joksimović 8, Rovčanin 19, Rosić J, Rosić M 7, Vuković 10, Kruta 9, Vujanović 1, Barjaktarović 1. Trener: Vladimir Milačić.

Tirol Insbruk: Triendl, Kochl, Nosko, Račić, Penz, Orley 3, Beamish 15, Brindlinger 10, Fischer, Hollaus 2, Haller, Hanson Tuntland 16, Bonzagni 10, Moncks 3. Trener: Jean Michel Roche

Statistiku sa meča možete pogledati OVDJE.