EPCG Superliga odbojkašica (Ž)Prvenstvo

Galeb – Budućnost Bemax 3:1

Galeb – Budućnost Bemax 3:1 (18:25, 25:14, 25:14, 25:4)

Dvorana: SC “Topolica”. Gledalaca oko 50. Sudije: Dragana Vučinić (Podgorica) i Irena Lazović (Bar)

Galeb: Čavić, Vujović, Mumović, Vujošević, Mašanović, Sekulović, Đukić, Ćaćić i Šušić. Trener: Nikola Masoničić

Budućnost Bemax: Adžić, Sutaj, Pejović, Drljević, Bazović, Peković, Prelević i Maljević. Trener: Ognjen Babalj

U trećem kolu Prve odbojkaške lige Galeb je ugostio ekipu Budućnosti Bemax iz Podgorice i slavio rezultatom 3:1. Borbena ekipa Budućnosti je u prvom setu iskoristila svoje šanse, negdje i indolentu igru domaćina i povela sa 1:0 u setovima. “Galebice” su u nastavku meča nastupile dosta odgovornije, uzevši naredna 3 seta za nova 3 boda.