Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
EPCG Superliga odbojkašica (Ž)Prvenstvo

Gimnazijalac – Galeb 0:3

Gimnazijalac – Galeb 0:3 (19:25, 14:25, 12:25)

Dvorana: Gimnazija Kotor. Gledalaca oko 50. Sudije: Branko Batizić i Miloš Jovanović (oboje iz Podgorice)

Gimnazijalac: I. Barbić, A. Ćetković, T. Pajović, D. Mičić, K. Radulović, J. Odalović, D. Odalović, A. Vukadinović, D. Vujković, N. Fuštić, A. Popović, E. Krasnići. Trener: Božidar Barbić.

Galeb: L. Vujošević, T. Čavić, M. Olujić, A. Ratknić, I. Vojvodić, I. Vujošević, I. Đukić, N. Vujović, K. Radević, M. Mumović, A. Kovačević, M. Masanović. Trener: Nikola Masoničić.

Ekipa Galeba je zasluženo odnijela sva tri boda iz Kotora. Uzbudljivo je bilo u prvom setu gdje se igralo poen za poen do rezultata 18:18, gdje je ekipa Galeba prvi put povela i dobrim servisom i igrom u odbrani osvojila set. U druga dva seta je gostujuća ekipa  od starta kontrolisala utakmicu i rutinski privela kraju.