EPCG Superliga odbojkašica (Ž)tiker

Gorštak – Morača 0:3

Gorštak – Morača 0:3 (21:25; 08:25; 23:25)

Dvorana O. Š. „Risto Manojlović“ ;  Gledalaca: oko 150; Sudije: Vladimir Janjević i Petar Jocović (oba iz Podgorice).

Gorštak: Vujisić, Medenica, Petričević, Petrović, Kostić, Stanković, Nikolić, Ivanović, Drakul. Libero: Jolić. Trener: Šćekić Ivica

Morača: Mandić, Budrak, Pejović, Janjević, Osmajić, Vukčević, Matanović, Rovčanin, Đonović, Čogurić. Libero: Đelević. Trener: Radusinović Marko

U Kolašinu je viđena zanimljiva odbojkaška predstava, u kojoj su domaće odbojkašice, osim u drugom setu, pružile dostojan otpor favorizovanim gošćama. Domaće su odlično otvorile utakmicu, na prvom obaveznom odmoru imale tri poena viška, a zatim imale i najveću razliku u prvom setu: 10 : 5. Gošće su tada počele boljom igrom da hvataju priključak, prvi put povele na drugom tehničkom tajm-autu. Zatim se igralo poen za poen do završnice seta kada su odbojkašice „Morače“ prelomile ovaj dio igre u svoju korist. U drugom setu su se domaće “uspavale”, gošće pojačale servis i nikakvih uzbuđenja nije bilo. U trećem setu su se domaće trgle, vodile cijelim tokom seta, u završnici imale prednost 23:20, međutim gošće serijom dobrih servisa Marije Đonović prave seriju 5 : 0 i rešavaju set, a time i meč u svoju korist. Kod gošći se istakla Vukčević, a u domaćoj ekipi Petričević i Nikolić.