EPCG Superliga odbojkašica (Ž)OSCGPrvenstvo

Gorštak – Nikšić 3:0

Gorštak – Nikšić 3:0 (25:23, 25:22, 25:20)

Dvorana: OŠ “Risto Manojlović”. Gledalaca oko 100. Sudije: Petar Jocović i Tanja Ivanović (oboje iz Podgorice)

Gorštak: Drašković, Nikolić, Čogurić Mi, Čogurić Ma,  Novaković,  Ivanović, Arsović. Libera: Marković i Šekularac. Trener: Ivica Šćekić .

Nikšić: Nikolić, Nedić, Tvrdišić, Mišović, Milović, Bojić. Libero: Hodžić. Trener: Bojić Slavko.

Odbojkašice „Gorštaka“ uspjele su da ostvare prvu pobjedu u tekućoj sezoni, protiv ekipe „Nikšića“, koja je u Kolašin doputovala sa samo sedam igračica. U prvom setu su se ekipe smjenjivale u vođstvu, a najveću prednost imale su gošće koje su povele rezultatom 20:15. Međutim, domaće su uspjele da preokrenu rezultat i riješe taj dio igre u svoju korist. I drugi set je bio neizvjestan do samog finiša, dok su treći set domaće prelomile u svoju korist nakon prvog tehničkog tajm-auta, za svoje prve bodove.