Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
EPCG Superliga odbojkašica (Ž)tiker

Gorštak – Rudar 0:3

Gorštak – Rudar 0:3 (19:25, 15:25, 23:25)

Dvorana: O. Š. „Risto Manojlović“.  Gledalaca: oko 200. Sudije: Jovanović Miloš i Janjević Branimir, oba iz Podgorice.

Gorštak: Jolić, Vujisić, Petrović, Nikolić, Petričević, Medenica, Stanković, Kostić, Ivanović, Drakul. Trener: Šćekić Ivica

Rudar: Ćorčić, Svrkota, Dragaš, Petrović A, Vučetić, Posuka, Petrović D. , Đurović, Damjanović, Muhović, Muhović E, Bajčetić.  Trener: Mrzić Kerim

U lijepoj atmosferi gošće su bile bolje i zasluženo osvojile cijeli plijen.

U prvom setu se igralo poen za poen do rezultata 15: 15, a zatim su gostujujuće odbojkašice serijom 6:0 prelomile ovaj dio igre u svoju korist. U drugom setu nije bilo nikakve neizvjesnosti, jer su se gošće jakim servisom odmah odlijepile i do kraja seta samo uvećavale prednost. Slično je bilo i u trećem setu, gošće su vodile sa 20:16, i činilo se da je meč završen. Međutim, domaće su uspjele da izjednače na 23 : 23, ali nijesu imale snage za totalni preokret, pa su bodovi zasluženo otišli za Pljevlja.