SenioriSpiskovi

Joksimović objavio širi spisak seniora

Crnogorski odbojkaši igraće u Kolašinu kvalifikacione utakmice

Selektor muške seniorske odbojkaške reprezentacije Crne Gore Ivan Joksimović objavio je širi spisak odbojkaša za kvalifikacije za Evropsko prvenstvo 2023.

Crna Gora će igrati u grupi D sa selekcijama Portugala, Luksemburga i Islanda.

Naši odbojkaši će kvalifikacione utakmice igrati u Kolašinu i po rasporedu biće domaćini u prva tri kola – prvo će dočekati Luksemburg (03.avgust), zatim Portugal (07.avgust) i na kraju Island (10.avgust), a nakon toga otputovati na gostovanja – Islandu (14.avgust), Portugalu (17.avgust) i na kraju Luksemburgu (20.avgust).

Plasman na Euro Volley 2023 izboriće sedam pobjednika kvalifikacionih grupa i pet najboljih drugoplasiranih selekcija.

Sve detalje oko kvalifikacija za Euro Volej 2023 za odbojkaše možete pronaći na linku: https://eurovolley.cev.eu/en/2023/men/qualifiers-area/

TEHNIČARI:

Rajko Strugar (Rešetlivka, Ukrajina),

Rastko Milenković (Budva),

Danilo Dubak (Budućnost Volej),

Avram Božović (Galeb Liko Soho Group)

PRIMAČI SERVISA:

Marko Bojić (Kiziltepe, Turska)

Ivan Zvicer (Nafels, Švajcarska)

Slobodan Bojić (Alanja, Turska)

Nemanja Peruničić (ACH Ljubljana, Slovenija)

Vukašin Cimbaljević (Vojvodina, Srbija)

Benjamin Hadžisalihović (Budućnost Volej)

Jovan Delić (Halmštad, Švedska)

Milan Rovčanin (Jedinstvo)

SREDNJI BLOKERI:

Blažo Milić (Budva)

Luka Babić (Al Ain, Ujedinjeni Arapski Emirati)

Matija Ćinćur (Budućnost Volej)

Miodrag Jelić (Budva)

Nikola Đurović (Jedinstvo)

Stefan Femić (Jedinstvo)

KOREKTORI:

Aleksandar Minić (Zalau, Rumunija)

Bojan Strugar (Nafels, Švajcarska)

Đorđe Jovović (Budućnost Volej)

Milutin Pavićević (Amšteten, Austrija)

LIBERI:

Nikola Lakčević (Steaua, Rumunija)

Stefan Radević (Budućnost Volej)

Miloš Kosović (Dubočica, Srbija)

 

RASPORED UTAKMICA – odbojkaši:

1.kolo: 03.avgust 2022.godine

CRNA GORA – Luksemburg (18:00h, SC Kolašin)

Portugal – Island

2.kolo: 07.avgust 2022.godine

CRNA GORA – Portugal (17:30h, SC Kolašin)

Island – Luksemburg

3.kolo: 10.avgust 2022.godine

CRNA GORA – Island (18:00h, SC Kolašin)

Portugal – Luksemburg

4.kolo: 14.avgust 2022.godine

Island – CRNA GORA (15:00h)

Luksemburg – Portugal

5.kolo: 17.avgust 2022.godine

Portugal – CRNA GORA (21:00h)

Luksemburg – Island

6.kolo: 20.avgust 2022.godine

Luksemburg – CRNA GORA (19:00h)

Island – Portugal

Povezani članci

sex increase tablet for man|Medical weight loss clinic west covina|Are cbd gummies safe for children
Back to top button