KadetiSlajder

Kadeti od ponedeljka u Nikšiću na pripremama, Vukčević objavio spisak igrača za pripreme

Selektor muške kadetske odbojkaške reprezentacije Crne Gore Zoran Vukčević odredio je spisak igrača koji će se pripremati za Balkansko prvenstvo, koje se održava 08-12.avgusta u Leskovcu (Srbija).

Naši kadeti će pripreme odraditi u Nikšiću, a okupljanje je zakazano za ponedeljak 31.jul u hotelu “Onogošt”, a treninzi će se odvijati u dvorani SC Nikšić.

Kada je u pitanju samo prvenstvo, objavljen je raspored grupa i utakmica, tako će Crna Gora biti u grupi A sa reprezentacijama Srbije i Moldavije. Naša selekcija prvog dana Balkanijade (8.avgust) igraće protiv Moldavije (15h), dok će 9.avgusta igrati protiv domaćina Srbije (20h).

U grupi B igraće Grčka, Rumunija i Albanija, a u C grupi Bugarska, Turska i Makedonija.

BVA Supervizor na Balkanskom prvenstvu za kadete u Leskovcu biće Ivan Bošković, generalni sekretar OSCG.

Selektor Vukčević, kome će u radu pomagati pomoćni trener Balša Radulović, odlučio je da pripreme počnu sledeći igrači:

Tehničari:

Veljko Marović (Budvanska Rivijera Budva)
Danilo Dubak (Budućnost Capital Plaza)
Duško Sekulić (Bar Volley)

Korektori:

Milutin Pavićević (Budućnost Capital Plaza)
Benjamin Hadžisalihović (Budućnost Capital Plaza)
Đorđe Jovović (Budućnost Capital Plaza)

Primači:

Miljan Kastratović (Budvanska Rivijera Budva)
Nemanja Peruničić (Budućnost Capital Plaza)
Stefan Radević (Bar Volley)
Nikola Radović (Budućnost Capital Plaza)

Srednji blokeri:

Miodrag Jelić (Budućnost Capital Plaza)
Dalibor Lečić (Budvanska Rivijera Budva)
Marko Rondović (Sutjeska Nikšić)
Petar Lečić (Budućnost Capital Plaza)

Libero:

Ivan Vlahović (Budućnost Capital Plaza)

 

KADETI – BALKANSKO PRVENSTVO 2017. – LESKOVAC, SRBIJA (8 – 12. AVGUST):

A GRUPA (SRBIJA, CRNA GORA, MOLDAVIJA):

1. KOLO – UTORAK, 8. AVGUST:

SRBIJA SLOBODNA.

CRNA GORA – MOLDAVIJA        15.00

2. KOLO – SRIJEDA, 9. AVGUST:

SRBIJA – CRNA GORA         20.00

3. KOLO – ČETVRTAK, 10. AVGUST:

SRBIJA – MOLDAVIJA          17.30

B GRUPA (GRČKA, RUMUNIJA, ALBANIJA):

1. KOLO – UTORAK, 8. AVGUST:

RUMUNIJA – ALBANIJA        17.30

2. KOLO – SRIJEDA, 9. AVGUST:

GRČKA – RUMUNIJA     15.00

3. KOLO – ČETVRTAK, 10. AVGUST:

GRČKA – ALBANIJA       20.00

C GRUPA (BUGARSKA, TURSKA, BJR MAKEDONIJA):

1. KOLO – UTORAK, 8. AVGUST:

TURSKA – BJR MAKEDONIJA     20.00

2. KOLO – SRIJEDA, 9. AVGUST:

BUGARSKA – TURSKA         17.30

3. KOLO – ČETVRTAK, 10. AVGUST:

BUGARSKA – BJR MAKEDONIJA       15.00

PETAK, 11. AVGUST:

POLUFINALE:

B 1 – C 1                                        17.30

A 1 – NAJBOLJA 2. SELEKCIJA         20.00

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 9. MJESTA:

II NAJBOLJA 2. SELEKCIJA – NAJBOLJA 3. SELEKCIJA          13.30

II NAJBOLJA 3. SELEKCIJA – III NAJBOLJA 2. SELEKCIJA          15.00

SUBOTA, 12. AVGUST:

FINALE:                              20.00

MEČ ZA TREĆE MJESTO:       17.30

MEČ ZA PETO MJESTO:         15.00

MEČ ZA SEDMO MJESTO:

III NAJBOLJA 3. SELEKCIJA – BOLJI OD PORAŽENIH EKIPA IZ RAZIGRAVANJA        13.30

Povezani članci

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button