Kup 2016 (M)

Četvrtfinale


Match Score
29/10/2017 11:30 Gimnazija Podgorica
Budućnost Bemax – Top volley 2
-:-
29/10/2017 11:30 Gimnazija Podgorica
Akademija – Nikšić
-:-
29/10/2017 11:30 Gimnazija Podgorica
Mediteran – Bar volley 3
-:-
29/10/2017 12:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 1 – Budućnost Capital Plaza 2
2 - 1
29/10/2017 12:00 Gimnazija Podgorica
Mediteran – Gorštak
-:-
29/10/2017 12:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza – Bar volley 2
-:-
29/10/2017 12:30 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 1 – Budućnost Capital Plaza 1
-:-
29/10/2017 12:30 Gimnazija Podgorica
Top volley 2 – Mrkojevići 3
1 - 2
29/10/2017 12:30 Gimnazija Podgorica
Top volley – Mediteran
-:-
29/10/2017 13:00 Gimnazija Podgorica
Nikšić – Mediteran
-:-
29/10/2017 13:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Bemax – Top volley 1
-:-
29/10/2017 13:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići – Bar volley 1
-:-
29/10/2017 13:30 Gimnazija Podgorica
Gorštak – Mrkojevići 1
-:-
29/10/2017 13:30 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 2 – Akademija
-:-
29/10/2017 13:30 Gimnazija Podgorica
Bar volley 3 – Budućnost Capital Plaza
-:-
29/10/2017 14:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 2 – Mrkojevići 3
-:-
29/10/2017 14:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 1 – Mrkojevići 2
2 - 1
29/10/2017 14:30 Gimnazija Podgorica
Bar volley 2 – Mrkojevići
-:-
12/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 2 – Budućnost Capital Plaza 3
-:-
12/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija 2 – Akademija 3
-:-
12/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 1 – Budućnost Bemax
2 - 1
12/11/2017 10:30 Gimnazija Podgorica
Morača 3 – Budućnost Capital Plaza 2
-:-
12/11/2017 10:30 Gimnazija Podgorica
Akademija 1 – Mediteran 1
1 - 2
12/11/2017 10:30 Gimnazija Podgorica
Nikšić – Morača 1
-:-
12/11/2017 11:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Bemax – Mrkojevići 3
-:-
12/11/2017 11:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 1 – Mrkojevići 2
-:-
12/11/2017 11:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 3 – Mediteran 2
-:-
12/11/2017 11:30 Gimnazija Podgorica
Albatros – Budućnost Capital Plaza 1
-:-
12/11/2017 11:30 Gimnazija Podgorica
Top volley 2 – Mrkojevići 1
-:-
12/11/2017 11:30 Gimnazija Podgorica
Gorštak – Morača 2
-:-
12/11/2017 12:00 Gimnazija Podgorica
Mladost 2 – Nikšić
-:-
12/11/2017 12:00 Gimnazija Podgorica
Ivangrad 2011 – Akademija 3
-:-
12/11/2017 12:00 Gimnazija Podgorica
Mediteran 1 – Akademija 2
2 - 1
12/11/2017 12:30 Gimnazija Podgorica
Mediteran 2 – Akademija 1
-:-
12/11/2017 12:30 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 1 – Top volley 3
-:-
12/11/2017 12:30 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 3 – Morača 3
-:-
12/11/2017 13:00 Gimnazija Podgorica
Mladost 1 – Ivangrad 2011
-:-
12/11/2017 13:00 Gimnazija Podgorica
Morača 1 – Gorštak
-:-
12/11/2017 13:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 2 – Albatros
-:-
12/11/2017 13:30 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 2 – Top volley 2
-:-
12/11/2017 13:30 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 3 – Top volley 1
1 - 2
12/11/2017 13:30 Gimnazija Podgorica
Mladost 1 – Mladost 2
-:-
19/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza – Top volley
-:-
19/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija – Budućnost Bemax
-:-
19/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 2 – Budućnost Capital Plaza 1
-:-
19/11/2017 10:30 Gimnazija Podgorica
Bar volley 1 – Bar volley 2
-:-
19/11/2017 10:30 Gimnazija Podgorica
Top volley 1 – Top volley 2
2 - 1
19/11/2017 10:30 Gimnazija Podgorica
Mediteran – Budućnost Capital Plaza 2
-:-
19/11/2017 11:00 Gimnazija Podgorica
Mediteran – Budućnost Capital Plaza
-:-
19/11/2017 11:00 Gimnazija Podgorica
Gorštak – Mrkojevići 3
-:-
19/11/2017 11:00 Gimnazija Podgorica
Nikšić – Mrkojevići 2
-:-
19/11/2017 11:30 Gimnazija Podgorica
Top volley – Mrkojevići
2 - 1
19/11/2017 11:30 Gimnazija Podgorica
Budućnost Bemax – Mediteran
-:-
19/11/2017 11:30 Gimnazija Podgorica
Top volley 1 – Akademija
-:-
19/11/2017 12:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 3 – Budućnost Capital Plaza 1
-:-
19/11/2017 12:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 2 – Mrkojevići 1
-:-
19/11/2017 12:30 Gimnazija Podgorica
Bar volley 3 – Bar volley 1
-:-
19/11/2017 12:30 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 1 – Nikšić
-:-
19/11/2017 12:30 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 2 – Gorštak
-:-
19/11/2017 13:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići – Bar volley 3
1 - 2
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mladost 2 – Ivangrad 2011
-:-
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 1 – Mladost 1
2 - 1
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 2 – Nikšić
-:-
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 3 – Gorštak
-:-
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Albatros – Budućnost Capital Plaza 3
-:-
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Bemax – Budućnost Capital Plaza 2
-:-
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 1 – Budućnost Capital Plaza 1
-:-
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 2 – Mrkojevići 3
-:-
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 3 – Mrkojevići 2
-:-
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija 1 – Mrkojevići 1
2 - 1
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija 2 – Mediteran 2
-:-
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija 3 – Mediteran 1
-:-
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Ivangrad 2011 – Mediteran 1
-:-
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mediteran 2 – Akademija 3
-:-
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 1 – Akademija 2
-:-
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 2 – Akademija 1
-:-
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 3 – Top volley 3
2 - 1
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 1 – Top volley 2
-:-
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 2 – Top volley 1
2 - 1
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 3 – Budućnost Bemax
-:-
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Gorštak – Albatros
-:-
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Nikšić – Morača 3
-:-
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mladost 1 – Morača 2
-:-
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mladost 2 – Morača 1
-:-
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići – Mediteran
-:-
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Bar volley 1 – Top volley
-:-
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Bar volley 2 – Bar volley 3
-:-
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley – Bar volley 2
-:-
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mediteran – Bar volley 1
1 - 2
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza – Mrkojevići
2 - 1
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija – Top volley 2
-:-
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mediteran – Top volley 1
-:-
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 1 – Budućnost Bemax
2 - 1
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 2 – Budućnost Capital Plaza 2
-:-
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 3 – Nikšić
1 - 2
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 1 – Gorštak
-:-
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 2 – Gorštak
2 - 1
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Nikšić – Budućnost Capital Plaza 1
-:-
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 2 – Mrkojevići 3
-:-
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Bemax – Mrkojevići 2
-:-
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 1 – Mrkojevići 1
-:-
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija – Mediteran
-:-
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 1 – Ivangrad 2011
-:-
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 2 – Mladost 2
1 - 2
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 3 – Mladost 1
-:-
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Albatros – Nikšić
-:-
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Bemax – Gorštak
-:-
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 1 – Budućnost Capital Plaza 3
2 - 1
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 2 – Budućnost Capital Plaza 2
-:-
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 3 – Budućnost Capital Plaza 1
-:-
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija 1 – Mrkojevići 3
-:-
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija 2 – Mrkojevići 2
1 - 2
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija 3 – Mrkojevići 1
-:-
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mediteran 1 – Mediteran 2
2 - 1
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Ivangrad 2011 – Mediteran 2
-:-
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 1 – Mediteran 1
1 - 2
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 2 – Akademija 3
-:-
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 3 – Akademija 2
-:-
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 1 – Akademija 1
-:-
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 2 – Top volley 3
-:-
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 3 – Top volley 2
-:-
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Gorštak – Top volley 1
2 - 1
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Nikšić – Budućnost Bemax
-:-
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mladost 1 – Albatros
-:-
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mladost 2 – Morača 3
-:-
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 1 – Morača 2
-:-
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Bar volley 1 – Budućnost Capital Plaza
-:-
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Bar volley 2 – Mediteran
1 - 2
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Bar volley 3 – Top volley
-:-
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mediteran – Bar volley 3
-:-
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza – Bar volley 2
-:-
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići – Bar volley 1
-:-
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mediteran – Top volley 2
-:-
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 1 – Akademija
-:-
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 2 – Top volley 1
-:-
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 3 – Budućnost Bemax
-:-
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 1 – Budućnost Capital Plaza 2
2 - 1
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Gorštak – Nikšić
-:-
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 2 – Nikšić
-:-
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 2 – Gorštak
2 - 1
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Bemax – Budućnost Capital Plaza 1
-:-
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 1 – Mrkojevići 3
2 - 1
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija – Mrkojevići 2
2 - 1
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mediteran – Mrkojevići 1
-:-
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 2 – Ivangrad 2011
-:-
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 3 – Morača 1
-:-
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Albatros – Mladost 2
-:-
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Bemax – Mladost 1
-:-
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 1 – Nikšić
-:-
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 2 – Gorštak
2 - 1
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 3 – Budućnost Capital Plaza 3
-:-
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija 1 – Budućnost Capital Plaza 2
-:-
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija 2 – Budućnost Capital Plaza 1
1 - 2
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija 3 – Mrkojevići 3
1 - 2
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mediteran 1 – Mrkojevići 2
-:-
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mediteran 2 – Mrkojevići 1
-:-
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Ivangrad 2011 – Mrkojevići 1
1 - 2
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 2 – Mediteran 2
-:-
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 3 – Mediteran 1
-:-
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 1 – Akademija 3
-:-
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 2 – Akademija 2
-:-
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 3 – Akademija 1
-:-
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Gorštak – Top volley 3
-:-
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Nikšić – Top volley 2
-:-
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mladost 1 – Top volley 1
-:-
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mladost 2 – Budućnost Bemax
-:-
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 1 – Albatros
-:-
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 2 – Morača 3
1 - 2
04/03/2018 10:00
Morača 3 – Ivangrad 2011
2 - 1
04/03/2018 10:00
Albatros – Morača 2
-:-
04/03/2018 10:00
Budućnost Bemax – Morača 1
-:-
04/03/2018 10:00
Top volley 1 – Mladost 2
-:-
04/03/2018 10:00
Top volley 2 – Mladost 1
-:-
04/03/2018 10:00
Top volley 3 – Nikšić
-:-
04/03/2018 10:00
Akademija 1 – Gorštak
-:-
04/03/2018 10:00
Akademija 2 – Budućnost Capital Plaza 3
-:-
04/03/2018 10:00
Akademija 3 – Budućnost Capital Plaza 2
1 - 2
04/03/2018 10:00
Mediteran 1 – Budućnost Capital Plaza 1
-:-
04/03/2018 10:00
Mediteran 2 – Mrkojevići 3
-:-
04/03/2018 10:00
Mrkojevići 1 – Mrkojevići 2
-:-
04/03/2018 10:00
Ivangrad 2011 – Mrkojevići 2
-:-
04/03/2018 10:00
Mrkojevići 3 – Mrkojevići 1
1 - 2
04/03/2018 10:00
Budućnost Capital Plaza 1 – Mediteran 2
-:-
04/03/2018 10:00
Budućnost Capital Plaza 2 – Mediteran 1
-:-
04/03/2018 10:00
Budućnost Capital Plaza 3 – Akademija 3
-:-
04/03/2018 10:00
Gorštak – Akademija 2
-:-
04/03/2018 10:00
Nikšić – Akademija 1
2 - 1
04/03/2018 10:00
Mladost 1 – Top volley 3
-:-
04/03/2018 10:00
Mladost 2 – Top volley 2
-:-
04/03/2018 10:00
Morača 1 – Top volley 1
-:-
04/03/2018 10:00
Morača 2 – Budućnost Bemax
-:-
04/03/2018 10:00
Morača 3 – Albatros
-:-
11/03/2018 10:00
Bar volley 2 – Mrkojevići
-:-
11/03/2018 10:00
Bar volley 3 – Budućnost Capital Plaza
-:-
11/03/2018 10:00
Top volley – Mediteran
-:-
11/03/2018 10:00
Mrkojevići 1 – Top volley 2
-:-
11/03/2018 10:00
Mrkojevići 2 – Mediteran
-:-
11/03/2018 10:00
Mrkojevići 3 – Akademija
-:-
11/03/2018 10:00
Budućnost Capital Plaza 1 – Top volley 1
-:-
11/03/2018 10:00
Gorštak – Budućnost Bemax
-:-
11/03/2018 10:00
Nikšić – Budućnost Capital Plaza 2
-:-
11/03/2018 10:00
Top volley 2 – Budućnost Capital Plaza 2
-:-
11/03/2018 10:00
Budućnost Bemax – Nikšić
-:-
11/03/2018 10:00
Top volley 1 – Gorštak
1 - 2
11/03/2018 10:00
Akademija – Budućnost Capital Plaza 1
1 - 2
11/03/2018 10:00
Mediteran – Mrkojevići 3
-:-
11/03/2018 10:00
Mrkojevići 1 – Mrkojevići 2
-:-
11/03/2018 10:00
Budućnost Capital Plaza – Top volley
2 - 1
11/03/2018 10:00
Mrkojevići – Bar volley 3
-:-
11/03/2018 10:00
Bar volley 1 – Bar volley 2
-:-
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Albatros – Ivangrad 2011
-:-
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Bemax – Morača 3
-:-
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 1 – Morača 2
-:-
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 2 – Morača 1
-:-
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 3 – Mladost 2
-:-
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija 1 – Mladost 1
-:-
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija 2 – Nikšić
-:-
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija 3 – Gorštak
-:-
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mediteran 1 – Budućnost Capital Plaza 3
-:-
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mediteran 2 – Budućnost Capital Plaza 2
-:-
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 1 – Budućnost Capital Plaza 1
1 - 2
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 2 – Mrkojevići 3
2 - 1
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Ivangrad 2011 – Mrkojevići 3
2 - 1
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 1 – Mrkojevići 2
-:-
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 2 – Mrkojevići 1
-:-
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 3 – Mediteran 2
-:-
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Gorštak – Mediteran 1
-:-
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Nikšić – Akademija 3
-:-
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mladost 1 – Akademija 2
-:-
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mladost 2 – Akademija 1
-:-
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 1 – Top volley 3
-:-
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 2 – Top volley 2
2 - 1
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 3 – Top volley 1
-:-
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Albatros – Budućnost Bemax
-:-
10/02/2019 Gimnazija Podgorica
Gorštak – Budućnost
-:-
10/02/2019 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići – Akademija 2
-:-
10/02/2019 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 1 – Akademija 1
-:-
10/02/2019 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 2 – Top volley 3
-:-
10/02/2019 Gimnazija Podgorica
Ulcinj – Top volley 2
-:-
10/02/2019 Gimnazija Podgorica
Mediteran Bemax 1 – Top volley 1
-:-
10/02/2019 Gimnazija Podgorica
Mediteran Bemax 2 – Blok
-:-
10/02/2019 Gimnazija Podgorica
Budućnost – Blok
-:-
10/02/2019 Gimnazija Podgorica
Top volley 1 – Mediteran Bemax 2
-:-
10/02/2019 Gimnazija Podgorica
Top volley 2 – Mediteran Bemax 1
-:-
10/02/2019 Gimnazija Podgorica
Top volley 3 – Ulcinj
-:-
10/02/2019 Gimnazija Podgorica
Akademija 1 – Budućnost Capital Plaza 2
-:-
10/02/2019 Gimnazija Podgorica
Akademija 2 – Budućnost Capital Plaza 1
-:-
10/02/2019 Gimnazija Podgorica
Gorštak – Mrkojevići
-:-
10/02/2019 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza – Galeb Poliklinika Hipokrat 3
-:-
10/02/2019 Gimnazija Podgorica
Ulcinj 1 – Galeb Poliklinika Hipokrat 2
-:-
10/02/2019 Gimnazija Podgorica
Ulcinj 2 – Galeb Poliklinika Hipokrat 1
-:-
10/02/2019 Gimnazija Podgorica
Mediteran Bemax – Top volley
-:-
10/02/2019 Gimnazija Podgorica
Galeb Poliklinika Hipokrat 3 – Top volley
-:-
10/02/2019 Gimnazija Podgorica
Galeb Poliklinika Hipokrat 1 – Mediteran Bemax
-:-
10/02/2019 Gimnazija Podgorica
Galeb Poliklinika Hipokrat 2 – Ulcinj 2
-:-
10/02/2019 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza – Ulcinj 1
-:-
28/05/2019 09:00 MSC Budva
Kipar (Ž) Island (Ž)
3 - 0
28/05/2019 11:00 MSC Budva
Crna Gora (Ž) Lihteštajn (Ž)
3 - 0
28/05/2019 13:00 MSC Budva
San Marino (Ž) Luksemburg (Ž)
3 - 0
28/05/2019 16:00 MSC Budva
Crna Gora (M) Island (M)
3 - 1
28/05/2019 18:00 MSC Budva
Luksemburg (M) Monako (M)
3 - 1
28/05/2019 20:00 MSC Budva
Kipar (M) San Marino (M)
3 - 0
29/05/2019 09:00 MSC Budva
Lihteštajn (Ž) Luksemburg (Ž)
1 - 3
29/05/2019 11:00 MSC Budva
Crna Gora (Ž) Kipar (Ž)
3 - 2
29/05/2019 13:00 MSC Budva
Island (Ž) San Marino (Ž)
3 - 0
29/05/2019 16:00 MSC Budva
Island (M) San Marino (M)
1 - 3
29/05/2019 18:00 MSC Budva
Monako (M) Kipar (M)
0 - 3
29/05/2019 20:00 MSC Budva
Crna Gora (M) Luksemburg (M)
3 - 0
30/05/2019 09:00 MSC Budva
Kipar (Ž) Lihteštajn (Ž)
3 - 0
30/05/2019 11:00 MSC Budva
San Marino (Ž) Crna Gora (Ž)
0 - 3
30/05/2019 13:00 MSC Budva
Luksemburg (Ž) Island (Ž)
2 - 3
30/05/2019 16:00 MSC Budva
Luksemburg (M) Island (M)
3 - 1
30/05/2019 18:00 MSC Budva
Kipar (M) Crna Gora (M)
1 - 3
30/05/2019 20:00 MSC Budva
San Marino (M) Monako (M)
3 - 2
31/05/2019 09:00 MSC Budva
Lihteštajn (Ž) Island (Ž)
0 - 3
31/05/2019 11:00 MSC Budva
Crna Gora (Ž) Luksemburg (Ž)
3 - 0
31/05/2019 13:00 MSC Budva
Kipar (Ž) San Marino (Ž)
3 - 0
31/05/2019 16:00 MSC Budva
Island (M) Monako (M)
1 - 3
31/05/2019 18:00 MSC Budva
Crna Gora (M) San Marino (M)
3 - 0
31/05/2019 20:00 MSC Budva
Luksemburg (M) Kipar (M)
1 - 3
01/06/2019 09:00 MSC Budva
Luksemburg (Ž) Kipar (Ž)
0 - 0
01/06/2019 11:00 MSC Budva
Island (Ž) Crna Gora (Ž)
0 - 0
01/06/2019 13:00 MSC Budva
Monako (M) Crna Gora (M)
-:-
01/06/2019 16:00 MSC Budva
Kipar (M) Island (M)
-:-
01/06/2019 18:00 MSC Budva
San Marino (M) Luksemburg (M)
-:-
01/06/2019 20:00 MSC Budva
San Marino (Ž) Lihteštajn (Ž)
0 - 0

KONTAKT PODACI

Radno vrijeme: ponedeljak-petak 09-15h

Adresa: 19. Decembar br.5 (južna tribina Gradskog stadiona), 81000 Podgorica

Žiro račun: 510-210322-59 (CKB banka),

PIB: 02197693

KONTAKT TELEFON I MAIL

Telefon: (382) 20 / 665 – 115

E-mail: [email protected]

Copyright © 2018 Odbojkaški savez Crne Gore.