Beach VolleySlajder

Masoničić i Vukašinović porazom završili učešće na Balkanijadi u Beogradu

Crnogorski par Masoničić/Vukašinović, koji je učestvovao ovog vikenda u Beogradu na Balkanijadi u odbojci na pijesku, izgubio je i treći meč, ovog puta od bugarskog para Rajev/Hadžijev rezultatom 2:0 (21:15, 21:8).

Naši odbojkaši na pijesku su ovim porazom završili tamičenje na Balkanijadi.

Pobjednici Balkanijade u Beogradu su Volkan Gegtepe/Murat Giginoglu iz Turske, koji su u finalu savladali par Basta/Kiković iz Srbije  0:2 (9:21, 16:21).

A GRUPA:

Antonić/Galešev (SRB) – Jordanov/Kolev (BUL)       2:0 (21:11, 24:22)

Dudikof/Voleanin (MLD) – Todorović/Milić (SRB)     2:0 (21:0, 21:0) – predaja bez borbe

Antonić/Galešev (SRB) – Todorović/Milić (SRB)2:0 (21:13, 21:16)

Jordanov/Kolev (BUL) – Dudikof/Voleanin (MLD)           2:0 (21:19, 21:12)

6. SEPTEMBAR:

Antonić/Galešev (SRB) – Dudikof/Voleanin (MLD)          2:0 (21:18, 21:19)

Todorović/Milić (SRB) – Jordanov/Kolev (BUL)        0:2 (0:21, 0:21) – predaja bez borbe

 

B GRUPA:

Kocilijanos/Zupanis (GRE) – Jaceon/Marin (MLD)    2:0 (21:10, 21:14)

Bubulj/Pušonjić (SRB) – Miculi/Đeradžija (ALB)2:1 (21:17, 18:21, 15:8)

Jaceon/Marin (MLD) – Miculi/Đeradžija (ALB)    2:0 (21:8, 21:18)

Bubulj/Pušonjić (SRB) – Kocilijanos/Zupanis (GRE)       0:2 (15:21, 6:21)

6. SEPTEMBAR:

Kocilijanos/Zupanis (GRE) – Miculi/Đeradžija (ALB)       2:0 (21:11, 21:13)

Bubulj/Pušonjić (SRB) – Jaceon/Marin (MLD)           0:2 (16:21, 26:28)

marko vukasinovic

C GRUPA:

Jovanović/Surla (SRB) – Vukašinović/Masoničić (MNE)  2:0 (21:9, 21:19)

Gegtepe/Giginoglu (TUR) – Rajev/Hadžijev (BUL)    2:0 (21:16, 25:23)

Jovanović/Surla (SRB) – Rajev/Hadžijev (BUL)  2:0 (21:16, 21:13)

Gegtepe/Giginoglu (TUR) – Vukašinović/Masoničić (MNE)      2:0 (21:16, 21:9)

6. SEPTEMBAR:

Jovanović/Surla (SRB) – Gegtepe/Giginoglu (TUR)        0:2 (24:26, 17:21)

Rajev/Hadžijev (BUL) – Vukašinović/Masoničić (MNE)    2:0 (21:15, 21:8)

 

D GRUPA:

Basta/Kiković (SRB) – Jović/Džombić (BIH)       2:0 (21:9, 21:13)

Mermer/Šekerči (TUR) – Teodorović/L. Šormaz (BIH)    2:0 (21:12, 21:13)

Basta/Kiković (SRB) – Mermer/Šekerči (TUR)    2:1 (21:12, 19:21, 15:10)

Jović/Džombić (BIH) – Teodorović/L. Šormaz (BIH)       2:0 (21:18, 21:17)

6. SEPTEMBAR:

Basta/Kiković (SRB) – Teodorović/L. Šormaz (BIH)       2:0 (21:7, 21:19)

Jović/Džombić (BIH) – Mermer/Šekerči (TUR)   2:1 (11:21, 21:13, 15:13)

Plasman u četvrtfinale izboriće po dve ekipe iz svake grupe.

 

SUBOTA, 6. SEPTEMBAR – ČETVRTFINALE:

Antonić/Galešev (SRB) – Jovanović/Surla (SRB)            2:1 (21:15, 23:25, 17:15)

Basta/Kiković (SRB) – Jaceon/Marin (MLD)  2:0 (21:10, 21:7)

Gegtepe/Giginoglu (TUR) – Jordanov/Kolev (BUL)   2:0 (21:15, 22:20)

Kocilijanos/Zupanis (GRE) – Jović/Džombić (BIH)   2:0 (21:17, 21:10)

 

NEDELJA, 7. SEPTEMBAR:

POLUFINALE:

Basta/Kiković (SRB) – Antonić/Galešev (SRB)         2:1 (21:13, 22:24, 15:11)

Gegtepe/Giginoglu (TUR) – Kocilijanos/Zupanis (GRE)  2:0 (21:15, 21:19)

FINALE:

Basta/Kiković (SRB) – Gegtepe/Giginoglu (TUR)            0:2 (9:21, 16:21)

MEČ ZA 3. MESTO:

Antonić/Galešev (SRB) – Kocilijanos/Zupanis (GRE)            0:2 (15:21, 16:21)

KONAČAN PLASMAN:

beach volley balkanijada beograd

1. Volkan Gegtepe/Murat Giginoglu (TUR)

2. Stefan Basta/Miljan Kiković (SRB)

3. Jorgos Kocilijanos/Nikos Zupanis (GRE)

4. Siniša Antonić/Marko Galešev (SRB)

Povezani članci

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button