EKO mini odbojka – djevojčice 05/06

 

Pos   Team Pld W L SetsBallpoints Pts
1 Mediteran 1 4 12 0 24:4539:369 24
2 Budućnost Bemax 1 10 2 21:4493:336 21
3 Mladost 1 1 10 2 21:4495:272 21
4 Mrkojevići 1 5 9 3 21:8526:394 21
5 Nikšić 1 10 0 20:1430:216 20
6 Morača 1 1 10 2 20:5481:322 20
7 Akademija 1 3 9 3 20:7520:314 20
8 Budućnost Capital Plaza 1 3 10 2 20:7508:346 20
9 Morača 3 2 8 4 16:10448:400 16
9 Mrkojevići 2 2 8 4 16:10449:376 16
11 Akademija 2 3 6 5 15:10433:357 15
12 Morača 2 3 6 6 14:13436:441 14
13 Budućnost Capital Plaza 2 2 6 6 12:14427:452 12
14 Ivangrad 2011 3 5 7 12:15425:476 12
15 Mladost 2 1 5 7 10:15390:431 10
16 Mrkojevići 3 6 2 10 8:22398:556 8
17 Top volley 3 1 3 9 7:18348:452 7
18 Akademija 3 2 2 9 6:18317:439 6
19 Top volley 1 4 2 10 6:22354:539 6
20 Mediteran 2 1 2 10 5:20301:491 5
21 Top volley 2 2 2 10 5:21318:508 5
22 Gorštak 2 2 10 5:21336:495 5
23 Albatros 0 2 10 4:20269:462 4
24 Budućnost Capital Plaza 3 1 1 11 3:22301:498 3

Match Score
12/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 2 – Budućnost Capital Plaza 3
-:- (21:11, 21:8)
12/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija 2 – Akademija 3
-:- (21:11, 21:10)
12/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 1 – Budućnost Bemax
2 - 1 (18:21, 21:16, 15:10)
12/11/2017 10:30 Gimnazija Podgorica
Morača 3 – Budućnost Capital Plaza 2
-:- (21:14, 21:9)
12/11/2017 10:30 Gimnazija Podgorica
Akademija 1 – Mediteran 1
1 - 2 (18:21, 21:12, 5:15)
12/11/2017 10:30 Gimnazija Podgorica
Nikšić – Morača 1
-:- (21:17, 21:13)
12/11/2017 11:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Bemax – Mrkojevići 3
-:- (21:13, 21:10)
12/11/2017 11:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 1 – Mrkojevići 2
-:- (3:21, 19:21)
12/11/2017 11:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 3 – Mediteran 2
-:- (21:3, 21:6)
12/11/2017 11:30 Gimnazija Podgorica
Albatros – Budućnost Capital Plaza 1
-:- (3:21, 7:21)
12/11/2017 11:30 Gimnazija Podgorica
Top volley 2 – Mrkojevići 1
-:- (8:21, 10:21)
12/11/2017 11:30 Gimnazija Podgorica
Gorštak – Morača 2
-:- (9:21, 10:21)
12/11/2017 12:00 Gimnazija Podgorica
Mladost 2 – Nikšić
-:- (10:21, 13:21)
12/11/2017 12:00 Gimnazija Podgorica
Ivangrad 2011 – Akademija 3
-:- (21:9, 21:19)
12/11/2017 12:00 Gimnazija Podgorica
Mediteran 1 – Akademija 2
2 - 1 (21:15, 19:21, 15:10)
12/11/2017 12:30 Gimnazija Podgorica
Mediteran 2 – Akademija 1
-:- (9:21, 3:21)
12/11/2017 12:30 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 1 – Top volley 3
-:- (21:6, 21:17)
12/11/2017 12:30 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 3 – Morača 3
-:- (13:21, 4:21)
12/11/2017 13:00 Gimnazija Podgorica
Mladost 1 – Ivangrad 2011
-:- (21:19, 21:3)
12/11/2017 13:00 Gimnazija Podgorica
Morača 1 – Gorštak
-:- (21:7, 21:10)
12/11/2017 13:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 2 – Albatros
-:- (21:13, 21:12)
12/11/2017 13:30 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 2 – Top volley 2
-:- (21:11, 21:8)
12/11/2017 13:30 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 3 – Top volley 1
1 - 2 (21:13, 15:21, 12:15)
12/11/2017 13:30 Gimnazija Podgorica
Mladost 1 – Mladost 2
-:- (21:11, 21:12)
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mladost 2 – Ivangrad 2011
-:- (20:22, 12:21)
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 1 – Mladost 1
2 - 1 (21:15, 10:21, 15:13)
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 2 – Nikšić
-:- (5:21, 7:21)
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 3 – Gorštak
-:- (21:10, 21:3)
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Albatros – Budućnost Capital Plaza 3
-:- (21:9, 21:7)
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Bemax – Budućnost Capital Plaza 2
-:- (21:16, 21:15)
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 1 – Budućnost Capital Plaza 1
-:- (11:21, 6:21)
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 2 – Mrkojevići 3
-:- (22:20, 21:19)
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 3 – Mrkojevići 2
-:- (8:21, 15:21)
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija 1 – Mrkojevići 1
2 - 1 (21:10, 19:21, 15:4)
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija 2 – Mediteran 2
-:- (21:4, 21:5)
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija 3 – Mediteran 1
-:- (8:21, 12:21)
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Ivangrad 2011 – Mediteran 1
-:- (11:21, 8:21)
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mediteran 2 – Akademija 3
-:- (10:21, 8:21)
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 1 – Akademija 2
-:- (21:16, 21:16)
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 2 – Akademija 1
-:- (8:21, 7:21)
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 3 – Top volley 3
2 - 1 (22:20, 16:21, 15:8)
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 1 – Top volley 2
-:- (21:9)
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 2 – Top volley 1
2 - 1 (21:18, 18:21, 15:4)
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 3 – Budućnost Bemax
-:- (9:21, 6:21)
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Gorštak – Albatros
-:- (6:21, 20:22)
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Nikšić – Morača 3
-:- (21:7, 21:12)
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mladost 1 – Morača 2
-:- (21:5, 21:10)
26/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mladost 2 – Morača 1
-:- (16:21, 9:21)
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 1 – Ivangrad 2011
-:- (21:8, 21:7)
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 2 – Mladost 2
1 - 2 (14:21, 21:13, 16:18)
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 3 – Mladost 1
-:- (12:21, 12:21)
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Albatros – Nikšić
-:- ()
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Bemax – Gorštak
-:- (21:5, 21:16)
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 1 – Budućnost Capital Plaza 3
2 - 1 (21:18, 17:21, 15:7)
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 2 – Budućnost Capital Plaza 2
-:- (12:21, 5:21)
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 3 – Budućnost Capital Plaza 1
-:- (17:21, 7:21)
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija 1 – Mrkojevići 3
-:- (21:6, 21:3)
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija 2 – Mrkojevići 2
1 - 2 (10:21, 21:15, 5:15)
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija 3 – Mrkojevići 1
-:- (10:21, 2:21)
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mediteran 1 – Mediteran 2
2 - 1 (21:11, 14:21, 15:11)
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Ivangrad 2011 – Mediteran 2
-:- (21:18, 21:18)
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 1 – Mediteran 1
1 - 2 (21:14, 15:21, 7:15)
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 2 – Akademija 3
-:- (21:9, 21:12)
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 3 – Akademija 2
-:- (7:21, 4:21)
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 1 – Akademija 1
-:- (17:21, 12:21)
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 2 – Top volley 3
-:- (21:13, 21:18)
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 3 – Top volley 2
-:- (21:12, 21:13)
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Gorštak – Top volley 1
2 - 1 (21:15, 19:21, 15:10)
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Nikšić – Budućnost Bemax
-:- (21:12, 21:14)
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mladost 1 – Albatros
-:- ()
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mladost 2 – Morača 3
-:- (13:21, 12:21)
24/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 1 – Morača 2
-:- (21:13, 21:14)
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 2 – Ivangrad 2011
-:- (21:9, 21:17)
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 3 – Morača 1
-:- (8:21, 6:21)
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Albatros – Mladost 2
-:- (7:21, 14:21)
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Bemax – Mladost 1
-:- (21:10, 21:16)
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 1 – Nikšić
-:- (7:21, 9:21)
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 2 – Gorštak
2 - 1 (21:8, 18:21, 16:14)
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 3 – Budućnost Capital Plaza 3
-:- (21:10, 21:19)
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija 1 – Budućnost Capital Plaza 2
-:- (21:5, 21:4)
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija 2 – Budućnost Capital Plaza 1
1 - 2 (23:21, 8:21, 11:15)
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija 3 – Mrkojevići 3
1 - 2 (9:21, 21:16, 12:15)
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mediteran 1 – Mrkojevići 2
-:- (21:16, 21:9)
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mediteran 2 – Mrkojevići 1
-:- (5:21, 17:21)
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Ivangrad 2011 – Mrkojevići 1
1 - 2 (13:21, 22:20, 10:15)
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 2 – Mediteran 2
-:- (21:9, 21:10)
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 3 – Mediteran 1
-:- (9:21, 11:21)
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 1 – Akademija 3
-:- (21:14, 21:12)
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 2 – Akademija 2
-:- (13:21, 12:21)
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 3 – Akademija 1
-:- (13:21, 12:21)
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Gorštak – Top volley 3
-:- (7:21, 18:21)
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Nikšić – Top volley 2
-:- (21:15, 21:8)
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mladost 1 – Top volley 1
-:- (21:6, 21:6)
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mladost 2 – Budućnost Bemax
-:- (14:21, 9:21)
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 1 – Albatros
-:- (21:8, 21:14)
18/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 2 – Morača 3
1 - 2 (21:19, 20:22, 10:15)
04/03/2018 10:00
Morača 3 – Ivangrad 2011
2 - 1 (21:19, 16:21, 15:11)
04/03/2018 10:00
Albatros – Morača 2
-:- (11:21, 17:21)
04/03/2018 10:00
Budućnost Bemax – Morača 1
-:- (21:16, 21:11)
04/03/2018 10:00
Top volley 1 – Mladost 2
-:- (10:21, 15:21)
04/03/2018 10:00
Top volley 2 – Mladost 1
-:- (8:21, 10:21)
04/03/2018 10:00
Top volley 3 – Nikšić
-:- (10:21, 6:21)
04/03/2018 10:00
Akademija 1 – Gorštak
-:- (21:10, 21:9)
04/03/2018 10:00
Akademija 2 – Budućnost Capital Plaza 3
-:- (21:8, 21:12)
04/03/2018 10:00
Akademija 3 – Budućnost Capital Plaza 2
1 - 2 (13:21, 21:16, 14:16)
04/03/2018 10:00
Mediteran 1 – Budućnost Capital Plaza 1
-:- (21:7, 21:19)
04/03/2018 10:00
Mediteran 2 – Mrkojevići 3
-:- (21:16, 21:14)
04/03/2018 10:00
Mrkojevići 1 – Mrkojevići 2
-:- (21:13, 21:10)
04/03/2018 10:00
Ivangrad 2011 – Mrkojevići 2
-:- (8:21, 14:21)
04/03/2018 10:00
Mrkojevići 3 – Mrkojevići 1
1 - 2 (21:18, 7:21, 8:15)
04/03/2018 10:00
Budućnost Capital Plaza 1 – Mediteran 2
-:- (21:5, 21:8)
04/03/2018 10:00
Budućnost Capital Plaza 2 – Mediteran 1
-:- (12:21, 15:21)
04/03/2018 10:00
Budućnost Capital Plaza 3 – Akademija 3
-:- (12:21, 10:21)
04/03/2018 10:00
Gorštak – Akademija 2
-:- (12:21, 12:21)
04/03/2018 10:00
Nikšić – Akademija 1
2 - 1 (21:17, 16:21, 15:13)
04/03/2018 10:00
Mladost 1 – Top volley 3
-:- (21:5, 21:6)
04/03/2018 10:00
Mladost 2 – Top volley 2
-:- (21:10, 21:5)
04/03/2018 10:00
Morača 1 – Top volley 1
-:- (21:9, 21:10)
04/03/2018 10:00
Morača 2 – Budućnost Bemax
-:- (15:21, 7:21)
04/03/2018 10:00
Morača 3 – Albatros
-:- (21:11, 21:15)
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Albatros – Ivangrad 2011
-:- (14:21, 17:21)
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Bemax – Morača 3
-:- (21:14, 21:17)
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 1 – Morača 2
-:- (7:21, 19:21)
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 2 – Morača 1
-:- (11:21, 18:21)
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 3 – Mladost 2
-:- (14:21, 10:21)
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija 1 – Mladost 1
-:- (17:21, 17:21)
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija 2 – Nikšić
-:- ()
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija 3 – Gorštak
-:- (7:21, 8:21)
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mediteran 1 – Budućnost Capital Plaza 3
-:- (21:12, 21:12)
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mediteran 2 – Budućnost Capital Plaza 2
-:- (26:28, 10:21)
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 1 – Budućnost Capital Plaza 1
1 - 2 (21:12, 10:21, 13:15)
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 2 – Mrkojevići 3
2 - 1 (15:21, 21:10, 17:15)
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Ivangrad 2011 – Mrkojevići 3
2 - 1 (20:22, 21:4, 15:5)
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 1 – Mrkojevići 2
-:- (21:16, 21:14)
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 2 – Mrkojevići 1
-:- (16:21, 14:21)
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 3 – Mediteran 2
-:- (16:21, 10:21)
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Gorštak – Mediteran 1
-:- (17:21, 15:21)
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Nikšić – Akademija 3
-:- ()
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mladost 1 – Akademija 2
-:- (21:14, 21:11)
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mladost 2 – Akademija 1
-:- (4:21, 15:21)
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 1 – Top volley 3
-:- (21:8, 21:13)
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 2 – Top volley 2
2 - 1 (12:21, 21:15, 15:11)
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Morača 3 – Top volley 1
-:- (21:10, 21:16)
01/04/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Albatros – Budućnost Bemax
-:- (6:21, 15:21)

KONTAKT PODACI

Radno vrijeme: ponedeljak-petak 09-15h

Adresa: 19. Decembar br.5 (južna tribina Gradskog stadiona), 81000 Podgorica

Žiro račun: 510-210322-59 (CKB banka),

PIB: 02197693

KONTAKT TELEFON I MAIL

Telefon: (382) 20 / 665 – 115

E-mail: [email protected]

Copyright © 2018 Odbojkaški savez Crne Gore.