EKO mini odbojka – djevojčice 07/08

Nikšić

Rank
10
Matches
1
Won
2
Tied
0
Lost
8
Coach
Website

Last Match

Nikšić – Budućnost Capital Plaza 2

9. Match Day

- 2


Match Score
29/10/2017 11:30 Gimnazija Podgorica
Budućnost Bemax – Top volley 2
-:- (21:8, 21:4)
29/10/2017 11:30 Gimnazija Podgorica
Akademija – Nikšić
-:- (21:7, 21:9)
29/10/2017 12:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 1 – Budućnost Capital Plaza 2
2 - 1 (11:21, 21:14, 15:13)
29/10/2017 12:00 Gimnazija Podgorica
Mediteran – Gorštak
-:- (15:21, 7:21)
29/10/2017 12:30 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 1 – Budućnost Capital Plaza 1
-:- (21:8, 21:9)
29/10/2017 12:30 Gimnazija Podgorica
Top volley 2 – Mrkojevići 3
1 - 2 (10:21, 21:11, 8:15)
29/10/2017 13:00 Gimnazija Podgorica
Nikšić – Mediteran
-:- (19:21, 9:21)
29/10/2017 13:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Bemax – Top volley 1
-:- (21:2, 21:7)
29/10/2017 13:30 Gimnazija Podgorica
Gorštak – Mrkojevići 1
-:- (1:21, 3:21)
29/10/2017 13:30 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 2 – Akademija
-:- (8:21, 8:21)
29/10/2017 14:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 2 – Mrkojevići 3
-:- (21:13, 21:5)
29/10/2017 14:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 1 – Mrkojevići 2
2 - 1 (21:18, 14:21, 15:2)
19/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija – Budućnost Bemax
-:- (6:21, 12:21)
19/11/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 2 – Budućnost Capital Plaza 1
-:- (9:21, 19:21)
19/11/2017 10:30 Gimnazija Podgorica
Top volley 1 – Top volley 2
2 - 1 (21:14, 11:21, 15:10)
19/11/2017 10:30 Gimnazija Podgorica
Mediteran – Budućnost Capital Plaza 2
-:- (2:21, 4:21)
19/11/2017 11:00 Gimnazija Podgorica
Gorštak – Mrkojevići 3
-:- (21:18, 21:18)
19/11/2017 11:00 Gimnazija Podgorica
Nikšić – Mrkojevići 2
-:- (6:21, 4:21)
19/11/2017 11:30 Gimnazija Podgorica
Budućnost Bemax – Mediteran
-:- (21:5, 21:6)
19/11/2017 11:30 Gimnazija Podgorica
Top volley 1 – Akademija
-:- (17:21, 9:21)
19/11/2017 12:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 3 – Budućnost Capital Plaza 1
-:- (16:21, 13:21)
19/11/2017 12:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 2 – Mrkojevići 1
-:- (9:21, 6:21)
19/11/2017 12:30 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 1 – Nikšić
-:- (21:1, 21:1)
19/11/2017 12:30 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 2 – Gorštak
-:- (21:10, 22:20)
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija – Top volley 2
-:- (21:10, 21:13)
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mediteran – Top volley 1
-:- (19:21, 16:21)
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 1 – Budućnost Bemax
2 - 1 (19:21, 21:7, 15:8)
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 2 – Budućnost Capital Plaza 2
-:- (21:10, 21:13)
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 3 – Nikšić
1 - 2 (21:19, 17:21, 13:15)
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 1 – Gorštak
-:- (21:13, 21:11)
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 2 – Gorštak
2 - 1 (22:20, 5:21, 15:3)
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Nikšić – Budućnost Capital Plaza 1
-:- (7:21, 5:21)
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 2 – Mrkojevići 3
-:- (21:12, 21:15)
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Bemax – Mrkojevići 2
-:- (21:9, 21:14)
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 1 – Mrkojevići 1
-:- (2:21)
10/12/2017 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija – Mediteran
-:- (21:8, 21:4)
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mediteran – Top volley 2
-:- (21:12, 21:9)
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 1 – Akademija
-:- (22:20, 21:10)
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 2 – Top volley 1
-:- (21:8, 21:4)
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mrkojevići 3 – Budućnost Bemax
-:- (13:21, 5:21)
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 1 – Budućnost Capital Plaza 2
2 - 1 (21:2, 13:21, 15:6)
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Gorštak – Nikšić
-:- (21:8, 21:9)
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 2 – Nikšić
-:- (16:21, 9:21)
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Capital Plaza 2 – Gorštak
2 - 1 (21:10, 17:21, 15:5)
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Budućnost Bemax – Budućnost Capital Plaza 1
-:- (21:17, 21:14)
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Top volley 1 – Mrkojevići 3
2 - 1 (22:20, 5:21, 15:6)
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Akademija – Mrkojevići 2
2 - 1 (18:21, 21:15, 15:8)
11/02/2018 10:00 Gimnazija Podgorica
Mediteran – Mrkojevići 1
-:- (14:21, 7:21)
11/03/2018 10:00
Mrkojevići 1 – Top volley 2
-:- (21:5, 21:4)
11/03/2018 10:00
Mrkojevići 2 – Mediteran
-:- (21:7, 21:4)
11/03/2018 10:00
Mrkojevići 3 – Akademija
-:- (10:21, 16:21)
11/03/2018 10:00
Budućnost Capital Plaza 1 – Top volley 1
-:- (21:12, 21:9)
11/03/2018 10:00
Gorštak – Budućnost Bemax
-:- (1:21, 16:21)
11/03/2018 10:00
Nikšić – Budućnost Capital Plaza 2
-:- (2:21, 6:21)
11/03/2018 10:00
Top volley 2 – Budućnost Capital Plaza 2
-:- (9:21, 15:21)
11/03/2018 10:00
Budućnost Bemax – Nikšić
-:- (21:5, 21:5)
11/03/2018 10:00
Top volley 1 – Gorštak
1 - 2 (21:16, 9:21, 12:15)
11/03/2018 10:00
Akademija – Budućnost Capital Plaza 1
1 - 2 (15:21, 21:16, 6:15)
11/03/2018 10:00
Mediteran – Mrkojevići 3
-:- (21:16, 21:14)
11/03/2018 10:00
Mrkojevići 1 – Mrkojevići 2
-:- (21:13, 21:10)

 

KONTAKT PODACI

Radno vrijeme: ponedeljak-petak 09-15h

Adresa: 19. Decembar br.5 (južna tribina Gradskog stadiona), 81000 Podgorica

Žiro račun: 510-210322-59 (CKB banka),

PIB: 02197693

KONTAKT TELEFON I MAIL

Telefon: (382) 20 / 665 – 115

E-mail: [email protected]

Copyright © 2018 Odbojkaški savez Crne Gore.