EPCG Superliga odbojkašica (Ž)Prvenstvo

Nikšić – Gimnazijalac 3:2

Nikšić – Gimnazijalac 3:2 (20:25, 22:25, 25:20, 26:24, 15:6)

Dvorana: SC “Nikšić”. Gledalaca oko 50. Sudije: Miloš Jovanović i Milorad Delić (oba iz Podgorice)

Nikšić: Nikolić, Petrović, Nedić, Hodžić, Tvrdišić, Đuričić, Mišović, Milović, Bojić. Trener: Slavko Bojić

Gimnazijalac: Barbić, Ćetković, Pajović, Micić, Radulović, Odalović J., Kapetanović, Odalović D., Vukadinović, Vujković. Fustić. Trener: Božidar Barbić

Poslednji meč četvrtog kola Prve lige za odbojkašice donio je mnogo uzbuđenja u meču koji se odigrao između ekipa Nikšić i Gimnazijalac. Čvrstom igrom u odbrani i prije svega sjajnim servisom, gostujuće igračice su prva dva seta osvojile bez većih problema. Ipak, u trećem setu Nikšićanke su zaigrale mirnije i odlučnije, što se na kraju isplatilo, te su domaće igračice osvojile ovaj set rezultatom 25:20. Četvrti set je donio pravu dramu. Nakon velike rezultatske neizvjesnosti i početnih 7:1 za ekipu Nikšić, Kotoranke su došle nadomak pobjede (24:22). Međutim, domaća ekipa je zahvaljući odličnim servisima mlade Nedić osvojila set konačnim rezultatom 26:24.Na kraju, peti, odlučujući set je rutinski pripao domaćoj ekipi.