SenioriSlajder

Odbojkaši slavili i u poslednjem kontrolnom meču protiv Hrvatske

Naši odbojkaši savladali su reprezentaciju Hrvatske i u drugom, ujedno i poslednjem kontrolnom meču rezultatom 3:1 (25:18, 25:17, 19:25, 30:28).

Naša reprezentacija je počela sa postavom tehničar Dabović, korektor Ćulafić, primači servisa B. Ćuk i Ćaćić, srednji blokeri G. Ćuk i Ječmenica i libero Lakčević.

“Ova pobjeda nam je jako bitna pred početak kvalifikacija, koje nas čekaju već sledeći vikend. Utakmica je bila malo čudna, budući da smo prva dva seta dosta lako osvojili, dok nam je koncentracija kao i juče, malo opala u trećem setu. Sve u svemu jako sam zadovoljan igrom i odnosom igrača na terenu, što se vidi i po rezultatu” – izjavio je selektor Slobodan Boškan.

Crna Gora – Hrvatska 3:1 (25:18, 25:17, 19:25, 30:28).

Sudije: Slobodan Kovačević i Dragana Vučinić.

Hrvatska: Đirlić, Galić, Mrakužić, Omrčen, Raič, Šarčević, Sedlaček, Šestan, Peterlin, Zelenika, Krnić, Andrić, Močić, Mihalj. Selektor: Igor Simunčić

Crna Gora: Minić, Dabović, Babić, G. Ćuk, Strugar, Ćaćić, Radonić, Lakčević, Radović, B. Ćuk, Milić, Vukašinović, Ječmenica, Ćulafić. Selektor: Slobodan Boškan.

Statistika sa meča: OVDJE