Razno

Održan drugi međunarodni memorijalni turnir “Velimir Rajo Šćepanović”

Proteklog vikenda se u salama osnovnih škola “Blažo Jokov”, “Anto Đedović” i “Jugoslavija”, u organizaciji ŽOK Galeb, održao drugi po redu Memorijalni međunarodni turnir u odbojci “Velimir Rajo Šćepanović”. Kao i prošle godine, turnir se realizovao u dvije kategorije (djevojčice rođene 2000.i mlađe i 2002. i mlađe). Sve ekipe učesnice su dobile zahvalnice, a organizator je takođe obezbijedio i pehare za najbolje ekipe kao i pojedinačne nagrade koje su uručili Nikola Vujačić i ćerke Raja Šćepanovića – Ivana i Iva.

2000. godište

   Grupa A          Grupa B                Grupa C      Grupa D

Herceg Novi       Budva                  Galeb 1       Morača

Široki         Budućnost Bemax   Makarska      Lovćen

Ivangrad           Galeb 2                  Gorštak       Jedinstvo

Rezultati:

Grupe A i B                                    Grupe C i D

Galeb 2-Budva  0:2                  Galeb 1 – Makarska 2:0

Široki-Herceg Novi 1:2            Morača – Lovćen 2:1

Budućnost-Budva   0:2           Gorštak – Makarska 0:2

Široki-Ivangrad 2:1                  Lovćen – Jedinstvo  2:0

Budućnost – Galeb 2 0:2        Galeb 1 – Gorštak 2:0

 H.Novi-Ivangrad  2:0              Jedinstvo – Morača  0:2

 

Široki – Galeb 2 2:0                  

Makarska – Lovćen 2:0

Budućnost Bemax – Ivangrad 2:0

Gorštak – Jedinstvo 0:2

za 11.mjesto Ivangrad – Gorštak 2:0

za 9.mjesto Budućnost Bemax – Jedinstvo 2:0

za 7.mjesto Lovćen – Galeb 2 2:1

za 5.mjesto  Široki – Makarska 2:0

Polufinala:

Galeb 1Morača 2:0

Herceg Novi – Budva 1:2

za 3.mjesto Herceg Novi – Morača 2:1

Finale Galeb 1 – Budva 1:2

Pojedinačne nagrade:

Najbolji libero – Ana Pejović (Budva)

Najbolji bloker – Saška Đurović (Morača)

Najbolji smečer – Jelena Đurović (Budva)

Najbolji primač- Katarina Ćaćić (Galeb 1)

Najbolji tehničar – Hristina Bećanović (Herceg Novi)

Najbolji igrač – Milena Burzanović (Budva)

2002.godiste

 

                     Grupa A                                Grupa B                 

 

Budućnost                                    Makarska                   

Galeb 1                                        Morača

Libero                                     Gimnazijalac

Rezultati:

Galeb  – Libero     2:0                                    

Morača-Makarska    2:0                         

Libero – Budućnost  0:2                       

Gimnazijalac – Morača   0:2               

Budućnost – Galeb   0:2                     

Makarska-Gimnazijalac   0:2   

Galeb – Gimnazijalac 2:0

Morača – Budućnost 2:0

Gimnazijalac – Libero 2:1

Makarska – Buducnost  2:1

za 5.mjesto Budućnost  – Libero 2:0

za 3.mjesto Makarska – Gimnazijalac 2:1

Finale Galeb – Morača 2:0

Pojedinačne nagrade:

Najbolji libero – Jovana Kovačević (Galeb)

Najbolji bloker – Ksenija Belada (Morača)

Najbolji smečer – Nevena Vukčević (Galeb)

Najbolji primač – Petra Kostić (Galeb)

Najbolji tehničar – Marija Šušić (Galeb)

Najbolji igrač – Marija Tuševljak (Galeb)

Povezani članci

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button