FIVBSvjetsko prvenstvo

Rosario od petka domaćin Svjetskog prvenstva za kadetkinje

U gradu Rosario, u Argentini, u periodu 18 – 27. avgusta  će se održati XV SP 2017 za kadetkinje.

Plasman u osminu finala izboriće po 4 reprezentacije iz svake grupe.

KADETKINJE – XV SP 2017. – SANTA FE I ROSARIO, ARGENTINA (18 – 27. AVGUST):

C GRUPA – ROSARIO:

1. KOLO – PETAK, 18. AVGUST:

SRBIJA – TAJLAND       19.30 po lokalnom, odnosno u subotu u 0.30 časova po našem vremenu.

POLJSKA – KOLUMBIJA       17.30 (22.30)

2. KOLO – SUBOTA, 19. AVGUST:

SRBIJA – ITALIJA          17.30 (22.30)

POLJSKA – TAJLAND     19.30 (nedelja u 0.30)

3. KOLO – NEDELJA, 20. AVGUST:

SRBIJA SLOBODNA.

ITALIJA – POLJSKA       17.30 (22.30)

KOLUMBIJA – TAJLAND       19.30 (ponedeljak u 0.30)

4. KOLO – PONEDELJAK, 21. AVGUST:

SRBIJA – POLJSKA        17.30 (22.30)

ITALIJA – KOLUMBIJA   19.30 (utorak u 0.30)

5. KOLO – UTORAK, 22. AVGUST:

SRBIJA – KOLUMBIJA    17.30 (22.30)

ITALIJA – TAJLAND       19.30 (0.30)

D GRUPA – ROSARIO:

1. KOLO – PETAK, 18. AVGUST:

JAPAN – PERU         10.00 (15.00)

TURSKA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA       12.00 (17.00)

2. KOLO – SUBOTA, 19. AVGUST:

KINA – TURSKA      10.00 (15.00)

JAPAN – DOMINIKANSKA REPUBLIKA    12.00 (17.00)

3. KOLO – NEDELJA, 20. AVGUST:

PERU – DOMINIKANSKA REPUBLIKA     10.00 (15.00)

KINA – JAPAN         12.00 (17.00)

4. KOLO – PONEDELJAK, 21. AVGUST:

TURSKA – JAPAN    10.00 (15.00)

KINA – PERU          12.00 (17.00)

5. KOLO – UTORAK, 22. AVGUST:

KINA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA      10.00 (15.00)

TURSKA – PERU      12.00 (17.00)

A GRUPA – SANTA FE:

1. KOLO – PETAK, 18. AVGUST:

SLOVENIJA – KOREJA          17.30 (22.30)

NJEMAČKA – ARGENTINA     19.30 (subota u 0.30)

2. KOLO – SUBOTA, 19. AVGUST:

NJEMAČKA – KUBA               17.30 (22.30)

SLOVENIJA – ARGENTINA   19.30 (nedelja u 0.30)

3. KOLO – NEDELJA, 20. AVGUST:

SLOVENIJA – KUBA       17.30 (22.30)

ARGENTINA – KOREJA  19.30 (ponedeljak u 0.30)

4. KOLO – PONEDELJAK, 21. AVGUST:

NJEMAČKA – SLOVENIJA       17.30 (22.30)

KUBA – KOREJA                  19.30 (utorak u 0.30)

5. KOLO – UTORAK, 22. AVGUST:

NJEMAČKA – KOREJA     17.30 (22.30)

KUBA – ARGENTINA      19.30 (sreda u 0.30)

B GRUPA – SANTA FE:

1. KOLO – PETAK, 18. AVGUST:

BJELORUSIJA – BRAZIL        10.00 (15.00)

RUSIJA – MEKSIKO             12.00 (17.00)

2. KOLO – SUBOTA, 19. AVGUST:

SAD – RUSIJA                     10.00 (15.00)

BJELORUSIJA – MEKSIKO     12.00 (17.00)

3. KOLO – NEDELJA, 20. AVGUST:

BRAZIL – MEKSIKO       10.00 (15.00)

BJELORUSIJA – SAD       12.00 (17.00)

4. KOLO – PONEDELJAK, 21. AVGUST:

RUSIJA – BJELORUSIJA  10.00 (15.00)

SAD – BRAZIL               12.00 (17.00)

5. KOLO – UTORAK, 22. AVGUST:

SAD – MEKSIKO            10.00 (15.00)

RUSIJA – BRAZIL          12.00 (17.00)

 

Po četiri ekipe iz svake grupe izboriće plasman u osminu finala. Pobjednici će izboriti plasman u četvrtfinale, a poražene ekipe će igrati u razigravanju za plasman od 9. – 16. mjesta.

Petoplasirane selekcije iz sve četiri grupe odigraće po završetku takmičenja po grupama još 3 kola u grupi za plasman od 17. – 20. mjesta.

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 17 – 20. MJESTA:

1. KOLO – SRIJEDA, 23. AVGUST:

ROSARIO:

A 5 – B 5          10.00 (15.00)

SANTA FE:

C 5 – D 5          10.00 (15.00)

2. KOLO – PETAK, 25. AVGUST – ROSARIO:

A 5 – D 5          10.00 (15.00)

B 5 – C 5          12.00 (17.00)

3. KOLO – SUBOTA, 26. AVGUST:

SANTA FE:

B 5 – D 5          10.00 (15.00)

ROSARIO:

A 5 – C 5          12.00 (17.00)

OSMINA FINALA – SRIJEDA, 23. AVGUST:

ROSARIO:

(1) D 2 – C 3          12.00 (17.00)

(2) D 1 – C 4          16.00 (21.00)

(3) C 1 – D 4          18.00 (23.00)

(4) C 2 – D 3          20.00 (četvrtak u 1.00)

SANTA FE:

(5) B 1 – A 4           12.00 (17.00)

(6) B 2 – A 3           16.00 (21.00)

(7) A 2 – B 3           18.00 (23.00)

(8) A 1 – B 4           20.00 (četvrtak u 1.00)

PETAK, 25. AVGUST:

ČETVRTFINALE – ROSARIO:

(9) POBJEDNICI MEČEVA 4 (C 2 – D 3) I 8 (A 1 – B 4)          14.00 (19.00)

(10) POBJEDNICI MEČEVA 3 (C 1 – D 4) I 7 (A 2 – B 3)         16.00 (21.00)

(11) POBJEDNICI MEČEVA 2 (D 1 – C 4) I 6 (B 2 – A 3)         18.00 (23.00)

(12) POBJEDNICI MEČEVA 1 (D 2 – C 3) I 5 (B 1 – A 4)         20.00 (subota u 1.00)

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 9 – 16. MJESTA – SANTA FE:

(13) PORAŽENI IZ MEČEVA 4 (C 2 – D 3) I 8 (A 1 – B 4)          14.00 (19.00)

(14) PORAŽENI IZ MEČEVA 3 (C 1 – D 4) I 7 (A 2 – B 3)          16.00 (21.00)

(15) PORAŽENI IZ MEČEVA 2 (D 1 – C 4) I 6 (B 2 – A 3)          18.00 (23.00)

(16) PORAŽENI IZ MEČEVA 1 (D 2 – C 3) I 5 (B 1 – A 4)          20.00 (subota u 1.00)

SUBOTA, 26. AVGUST:

ROSARIO:

POLUFINALE:

POBJEDNICI MEČEVA 10 I 11      18.00 (23.00)

POBJEDNICI MEČEVA 9 I 12       20.00 (nedelja u 1.00)

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MJESTA:

PORAŽENI IZ MEČEVA 10 I 11         14.00 (19.00)

PORAŽENI IZ MEČEVA 9 I 12           16.00 (21.00)

SANTA FE:

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 9 – 12. MJESTA:

POBJEDNICI MEČEVA 14 I 15            18.00 (23.00)

POBJEDNICI MEČEVA 13 I 16            20.00 (nedelja u 1.00)

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 13 – 16. MJESTA:

PORAŽENI IZ MEČEVA 14 I 15         14.00 (19.00)

PORAŽENI IZ MEČEVA 13 I 16         16.00 (21.00)

NEDELJA, 27. AVGUST:

ROSARIO:

FINALE:                        19.30 (ponedeljak u 0.30)

MEČ ZA 3. MJESTO:        17.30 (22.30)

MEČ ZA 5. MJESTO:        12.00 (17.00)

MEČ ZA 7. MJESTO:        10.00 (15.00)

SANTA FE:

MEČ ZA 9. MJESTO:        16.00 (21.00)

MEČ ZA 11. MJESTO:      14.00 (19.00)

MEČ ZA 13. MJESTO:      12.00 (17.00)

MEČ ZA 15. MJESTO:      10.00 (15.00)

Povezani članci

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button