EPCG Superliga odbojkašica (Ž)Prvenstvo

Rudar – Herceg Novi 3:0

Rudar – Herceg Novi 3:0 (25:19, 25:16, 25:15)

Dvorana: SC “Ada”. Gledalaca oko 600. Sudije: Petar Jocović i Milorad Delić (oba iz Podgorice)

Rudar: Božović, M. Vučetić, Lečić, Svrkota, Džaković, Dragaš, A. Petrović, T. Vučetić, D. Petrović, Đurović. Libero Đaković. Trener Nataša Marković

Herceg Novi: Šofranac, Ćirović, Lalović, Iković, Mališić, Kamčeva, Kapor, Novitović, Ćirović. Libera: Vučetić i Zloković. Trener Sanja Jovović.

Rudar jedanaestim trijumfom ove sezone obradovao svoje navijače koji su na kraju aplauzom dočekali poslednji poen. Domaće su lako, i pored čak 13 grešaka, dobile prvi set, a u finišu drugog seta trener Nataša Marković, pri vođstvu od 20:10 dala je šansu svim igračicama, pa su gošće uspjele da do kraja seta smanje razliku. U trećem setu domaće su nastavile sa dominacijom i lagano privele utakmicu kraju. Prvi put u Pljevljima, na oduševljenje publike, na odbojkaškoj utakmici između prvog i drugog seta svoj nastup imale su članice plesnog mažoret kluba „Diatreta“.