CEVEvropsko prvenstvoSlajder

U petak počinje Evropsko prvenstvo za odbojkašice, gledajte na Arena sport kanalima

Evropsko prvenstvo za odbojkašice, koje se igra u Azerbejdžanu i Gruziji, počinje u petak.

Prvenstvo će otvoriti Rusija i Ukrajina u “Nacionalnoj Gimnastičarskoj Areni” u azerbejdžanskog gradu Gendži. Domaćin je saopštio da je prodato 4.450 karata (kapacitet dvorane 4.700), pa se očekuje da dvorana bude popunjena skoro do poslednjeg mjesta.

Utakmice sa Evropskog prvenstva za odbojkašice ljubitelji odbojke u Crnoj Gori moći će da prate na Arena Sport kanalima.

Evropsko prvenstvo biće prenošeno u 119 zemalja, a na ovom linku možete vidjeti spisak televizijskih kuća koje imaju pravo prenosa i na kojoj teritoriji.

Sve informacije o rezultatima i rasporedu utakmica možete vidjeti ovdje.

SENIORKE – XXX EP 2017. – BAKU I GENDŽA, AZERBEJDŽAN, I TBILISI, GRUZIJA (22. septembar – 1. oktobar):

A GRUPA – BAKU (NACIONALNA GIMNASTIČKA ARENA):

1. KOLO – PETAK, 22. SEPTEMBAR:

AZERBEJDŽAN – MAĐARSKA     18,00 (16,00)

NJEMAČKA – POLJSKA                20,30 (18,30)

2. KOLO:

SUBOTA, 23. SEPTEMBAR:

POLJSKA – MAĐARSKA              18,00 (16,00)

PONEDELJAK, 25. SEPTEMBAR:

NJEMAČKA – AZERBEJDŽAN       18,00 (16,00)

3. KOLO – NEDELJA, 24. SEPTEMBAR:

AZERBEJDŽAN – POLJSKA         18,00 (16,00)

NJEMAČKA – MAĐARSKA      20,30 (18,30)

B GRUPA – TBILISI (NOVA SPORTSKA DVORANA), GRUZIJA:

1. KOLO – PETAK, 22. SEPTEMBAR:

ITALIJA – GRUZIJA             17,00 (15,00)

HRVATSKA – BJELORUSIJA   20,00 (18,00)

2. KOLO – SUBOTA, 23. SEPTEMBAR:

HRVATSKA – GRUZIJA        17,00 (15,00)

ITALIJA – BJELORUSIJA        20,00 (18,00)

3. KOLO – NEDELJA, 24. SEPTEMBAR:

BJELORUSIJA – GRUZIJA      17,00 (15,00)

ITALIJA – HRVATSKA          20,00 (18,00)

C GRUPA – BAKU (NACIONALNA GIMNASTIČKA ARENA):

1. KOLO:

PETAK, 22. SEPTEMBAR:

RUSIJA – UKRAJINA            15,30 (13,30)

NEDELJA, 24. SEPTEMBAR:

BUGARSKA – TURSKA         15,30 (13,30)

2. KOLO – SUBOTA, 23. SEPTEMBAR:

BUGARSKA – UKRAJINA      15,30 (13,30)

RUSIJA – TURSKA               20,30 (18,30)

3. KOLO – PONEDELJAK, 25. SEPTEMBAR:

RUSIJA – BUGARSKA          15,30 (13,30)

TURSKA – UKRAJINA          20,30 (18,30)

D GRUPA – GENDŽA (GEJGEL OLIMPIJSKI SPORTSKI KOMPLEKS), AZERBEJDŽAN:

1. KOLO – PETAK, 22. SEPTEMBAR:

SRBIJA – ČEŠKA           17,00 ČASOVA PO LOKALNOM, ODNOSNO 15,00 ČASOVA PO NAŠEM VREMENU.

HOLANDIJA – BELGIJA  20,00 (18,00)

2. KOLO – SUBOTA, 23. SEPTEMBAR:

SRBIJA – HOLANDIJA    20,00 (18,00)

ČEŠKA – BELGIJA          17,00 (15,00)

3. KOLO – NEDELJA, 24. SEPTEMBAR:

SRBIJA – BELGIJA         17,00 (15,00)

HOLANDIJA – ČEŠKA     20,00 (18,00)

BAKU:

OSMINA FINALA (TERMINI SU 18,00 (16,00) I 20,30 (18,30)):

UTORAK, 26. SEPTEMBAR:

B 2 – D 3

D 2 – B 3

SRIJEDA, 27. SEPTEMBAR:

A 2 – C 3

C 2 – A 3

ČETVRTFINALE (TERMINI SU 18,00 (16,00) I 20,30 (18,30)):

ČETVRTAK, 28. SEPTEMBAR:

(1) B 1 – POBJEDNIK MEČA D 2 – B 3

(2) D 1 – POBJEDNIK MEČA B 2 – D 3

PETAK, 29. SEPTEMBAR:

(3) A 1 – POBJEDNIK MEČA C 2 – A 3

(4) C 1 – POBJEDNIK MEČA A 2 – C 3

POLUFINALE – SUBOTA, 30. SEPTEMBAR (TERMINI SU 18,00 (16,00) I 20,30 (18,30)):

POBJEDNICI MEČEVA 1 i 3

POBJEDNICI MEČEVA 2 i 4

NEDELJA, 1. OKTOBAR:

FINALE:                              19,00 (17,00)

MEČ ZA TREĆE MJESTO:       16,00 (14,00)

 

Povezani članci

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

male long lasting pills|Battlefield acupuncture for weight loss|Side effects of just cbd cannabidiol gummies without thc
Back to top button