Naši u inostranstvuSlajdertiker

Učinak naših igrača 08.-09.11.2014.

Ime Prezime Liga Klub Učinak kluba Učinak igrača/ice
Neda Vujadinović BEL BARBAR Poraženi kod kuće od Hermes Oostende 3:0 Igrala cijelu utakmicu i osvojila 11 poena
Marija
Sandić
FRA II AMIENS Pobijedili u gostima Romans Amiens 3:0 Igrala cijelu utakmicu i osvojila 9 poena
 
Tatjana Bokan FRA I MULHOUSE Pobijedili u gostima Venelles sa 3:2 Igrala cijelu utakmicu osvojila 20 poena
Ksenija Ivanović FRA I HAINAUT Poraženi u gostima od St-Raphaël 3:2 Igrala cijelu utakmicu osvojila 17 poena 
Nikoleta Perović NOR I Stod IL Pobijedili Developres SkyRes Rzeszów u gostima 3:0 Povreda skočnog zgloba
Marija Milović POL I PTPS Piła Pobijedili u gostima Developres SkyRes Rzeszów 3:0 Igrala cijelu utakmicu 10 poena od čega 5 blokova
Danijela Džaković SRB II JEDINSTVO Pobijedili kući Takovo-Zvezda Helios 3:2 Igrala cijelu utakmicu
Andrea Laković SUI I Düdingen Poraženi kući 3:1 od Hotel Cristal Nije igrala zbog povrede
Ana Otašević SVK I Spišská Savladali kod kuće COP Nitra 3:1 Nije bila u sastavu zbog sređivanja papira
Milenko Dangubić BIH II Ljubinje Poraženi kod kuće od  Studenta 3:2 Igrao cijelu utakmicu,najbolji pojedinac u ekipi
Marko Bojić FRA I PARIS VOLLEY Pobijedili AJJACIO kod kuće 3:1 Igrao cijelu utakmicu osvojio 17 poena od čega 2 iz bloka
Gojko Ćuk FRA I CHAUMONT  Izgubili u gostima od Toulouse 3:1 Ulazio u drugom i četvrtom setu
Aleksandar Milivojević FRA II HARNES Pobijedili kod kuće Calais 3:2 Igrao cijelu utakmicu i osvojio 18 poena od čega 1 as i 2 bloka
Rajko Strugar FRA II A.S.ORANGE Poraženi kod kuće od Avignon 3:1 Počeo drugi set i odigrao do kraja, 1 as
Simo Dabović GRE I FOINIKAS Porazeni u gostima od Orestiadas 3:2 Igrao cijelu utakmicu, 3 poena, 2 iz bloka
Milan Jurišić GRE I OLYMPIAKOS Ugostiće večeras ekipu Balše Radunovića
Bozidar Ćuk GRE I ETHNIKOS Pobijedili ARIS kod kuće 3:0 Igrao cijelu utakmicu 17 poena 1 as i blok, najefikasniji igrač na utakmici
Balša Radunović GRE I AEK Gostuje ekipi Milana Jurišića
Luka Šuljagić RUS II TYUMEN Ugostili Lokomotiv Izumrud 2:3 i 3:2 Odigrao obije utakmice i osvojio 12 poena na prvoj, a 6 na drugoj
Dejan Čabarkapa SLO I Salonit Pobijedili kod kuće Fužinar Metal 3:0 Najbolji igrač utakmice
Jovan Delić SRB I DJERDAP Izgubili kod kuće od Crvene Zvezde 3:0 Igrao cijelu utakmicu, 9 poena 1 as
Marko Vukašinović SUI I Näfels Pobijedili kod kuće  Lutry – Lavaux 3:1 Igrao cijelu utakmicu, 17 poena, najbolji igrač utakmice
Miloš Ćulafić TUR I BELEDIYEKULUBU Izgubili u gostima od Ziraat 3:1 Igrao čitav meč, 32 poena 1 as i 1 blok, najbolji igrač utakmice
Aleksandar Minić TUR I TORUL GENÇLİK Poražen kod kuće od Arkas 3:0 Osvojio 13 poena, od čega 2 asa

 

Povezani članci

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button