Naši u inostranstvuSlajdertiker

Učinak naših igrača 12.-14. 12. 2014.

Ime Prezime Liga Klub Učinak kluba Učinak igrača/ice
Tatjana Bokan FRA I MULHOUSE Pobijedili kod kuće Istres sa 3:0 Osvojila 15 poena, od čega 2 asa i 1 iz bloka
Ksenija Ivanović FRA I HAINAUT Poraženi kod kuće od Paris 3:1 Igrala cijelu utakmicu osvojila 12 poena
Marija Sandić FRA II AMIENS Poraženi u gostima od Albi volley-ball 3:2 Igrala cijelu utakmicu osvojila 13 poena
Nikoleta Perović NOR I Stod IL Pobijedili Forde kod kuće 3:0 Povreda skočnog zgloba
Marija Milović POL I PTPS Piła Poraženi kod kuće od Trefl Sopot 3:1 Osvojila 3 poena od čega 2 asa, zamijenjena krajem drugog seta
Danijela Džaković SRB II JEDINSTVO Pobijedili kod kuće Crnokosa Artos 3:1 Igrala cijelu utakmicu, najbolji igrač utakmice
Andrea Laković SUI I Düdingen Poraženi u gostima 3:0 od Koniz, pobijedili u gostima Koniz II 3:0 Osvojila 8 poena u prvoj utakmici, i 11 poena od čega 4 iz bloka u drugoj utakmici
Ana Otašević SVK I Spišská Pobijedili u gostima po 3:1 BVK Bratislava i COP  Nitra Osvojila 11 poena od čega 2 iz bloka u prvoj, i 13 poena od čega 2 asa i 3 bloka, u drugoj utakmici
Nikola Radonić BIH I BORAC Pobijedili u gostima Ilijas 3:0 Konačno debitovao, osvojio 2 poena od čega 1 as
Milenko Dangubić BIH II Ljubinje Pobijedili kod kuće Zvornik 3:0 Službeni rezultat
Marko Bojić FRA I PARIS VOLLEY Pobijedili u gostima Nazaire 3:0 Igrao cijelu utakmicu osvojio 7 poena
Gojko Ćuk FRA I CHAUMONT  Pobijedili u gostima Lyon 3:2 Igrao cijelu utakmicu, osvojio 13 poena,od čega 3 iz bloka
Aleksandar Milivojević FRA II HARNES Poraženi kod kuće od Orange sa 3:0 Ulazio u trećem setu
Rajko Strugar FRA II A.S.ORANGE Pobijedili Harnes u gostima 3:0 Osvojio 4 poena, od čega 1 blok
Simo Dabović GRE I FOINIKAS Pobijedili u gostima Pamvochaios 3:1 Osvojio 6 poena od čega 1 iz bloka
Milan Jurišić GRE I OLYMPIAKOS Pobijedili kod kuće Kifisia 3:2 Osvojio 18 poena, od čega 4 iz bloka
Božidar Ćuk GRE I ETHNIKOS Pobijedili Oristiada kod kuće 3:0 Osvojio 22 poena, od čega 2 asa i 4 bloka, najbolji poenter utakmice
Balša Radunović GRE I AEK Pobijedili kod kuće Lamia  3:0 Osvojio 14 poena od čega 3 iz bloka
Dejan Čabarkapa SLO I Salonit Pobijedili kod kuće Astec Triglav 3:0 Igrao cijelu utakmicu, osvojio 10 poena
Jovan Delić SRB I DJERDAP Izgubili kod kuće od Novog Pazara 3:2 Osvojio 22 poena, od čega 1 as i 2 bloka
Marko Vukašinović SUI I Näfels Pobijedili u gostima 3:1 Chenois, poraženi u gostima od Lugano sa 3:1 Osvojio 14 poena od čega 2 bloka u prvoj, i 16 poena od čega 4 bloka i 3 asa u drugoj utakmici
Miloš Ćulafić TUR I BELEDIYEKULUBU Izgubili u gostima od  Palandoken 3:1 Osvojio 16 poena od čega 3 bloka
Luka Šuljagić RUS II TYUMEN Pobijedili kod kuće Voronezh 3:2 u oba meča Osvojio 14 poena u prvoj utakmici, i 13 poena u drugoj utakmici

 

 

Povezani članci

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button