Naši u inostranstvuSlajdertiker

Učinak naših igrača 24-26.10.2014.

Ime Prezime Liga Klub Učinak kluba Učinak igrača/ice
Tijana Jakić BEL TONGEREN Savladali u gostima VOS Farciennes A 3:2  
Neda Vujadinović BEL BARBAR Poraženi od OUDEGEM u gostima 3:1 Igrala 2 seta i osvojila 7 poena
Marija Sandić FRA II AMIENS Slobodni zbog kupa
Tatjana Bokan FRA I MULHOUSE Pobijedili u gostima Béziers sa 3:0 Igrala cijelu utakmicu osvojila 12 poena, po 1 iz bloka i servisa
Ksenija Ivanović FRA I HAINAUT Poraženi u gostima od Le Cannet 3:0 Igrala cijelu utakmicu osvojila 10 poena 2 iz bloka, kapiten ekipe
Nikoleta Perović NOR I Stod IL Nisu igrali ovog vikenda, trenutno 3 pobjede 0 poraza Povreda skočnog zgloba
Marija Milović POL I PTPS Piła Poraženi kod kuće od Lodza 3:2 Igrala cijelu utakmicu 9 poena, 1 as i 4 bloka
Danijela Džaković SRB II JEDINSTVO Pobijedili kući ZRENJANIN MD 3:0 Igrala cijelu utakmicu na visokom nivou
Andrea Laković SUI I Düdingen Poraženi kući 3:1 od Neuchatela Nije igrala zbog povrede
Ana Otašević SVK I Spišská Savladali kod kuće VŠK Paneurópa 3:1 Igrala cijelu utakmicu 18 bodova, 1 as i 6 blokova
Milenko Dangubić BIH II Ljubinje Pobijedili kući GRADIŠKU 3:0 Igrao cijelu utakmicu,najbolji pojedinac u ekipi
Marko Bojić FRA I PARIS VOLLEY Pobijedili NARBONNE VOLLEY u gostima 3:2 Igrao cijelu utakmicu osvojio 9 poena od čega 2 iz bloka
Gojko Ćuk FRA I CHAUMONT  Izgubili u gostima od AJACCIA 3:0 Osvojio 4 poena, 3 iz bloka, počeo treći set prva dva ulazio sa klupe
Aleksandar Milivojević FRA II HARNES Izgubili u gostima od Maxéville Nancy 3:0 Igrao cijelu utakmicu i osvojio 8 poena sve iz napada
Rajko Strugar FRA II A.S.ORANGE Izgubili u gostima od Plessis-Robinson 3:0 Nije bio u sastavu jer nije još licenciran
Simo Dabović GRE I FOINIKAS Porazeni u gostima od PAOKa 3:1 Igrao cijelu utakmicu, 8 poena, 3 iz bloka
Milan Jurišić GRE I OLYMPIAKOS Savladali kod kuce GAS PAMVOCHAIKOS 3:0 Igrao cijelu utakmicu 7 poena, napad 6/8 i 1 blok
Bozidar Ćuk GRE I ETHNIKOS Pobijedili LAMIU kod kuce 3:0 Igrao cijelu utakmicu 21 poen 3 iz bloka, najefikasniji igrac u ekipi
Balša Radunović GRE I AEK Pobijedili ARIS u gostima 3:0 Igrao cijelu utakmicu 7 poena, 2 asa i 1 blok
Luka Šuljagić RUS II TYUMEN Savladali kod kuće Avtomobilist 3:0 i 3:1 Odigrao obije utakmice i osvojio po 7 poena na svakoj
Dejan Čabarkapa SLO I Salonit Pobijedili u gostima Astec Trigav 3:0 Najbolji poenter na utakmici sa 15 poena
Jovan Delić SRB I DJERDAP Izgubili kod kuće od Radničkog 3:0 Igrao cijelu utakmicu, 7 poena 1 blok
Marko Vukašinović SUI I Näfels Poraženi u gostima od Lugana 3:1 Igrao cijelu utakmicu, 10 poena, 2 asa 2 bloka 48% idealan prijem (35 prijema)
Miloš Ćulafić TUR I BELEDIYEKULUBU Ugostio Minićevu ekipu u pobjedi 3:0 Igrao čitav meč, 19 poena 1 as i 4 bloka, najbolji poenter ekipe
Aleksandar Minić TUR I TORUL GENÇLİK Poražen u gostima od Ćulafićeve Ekipe 3:0 Počeo utakmicu ali zamijenjen u drugom setu, osvojio 4 poena

Povezani članci

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button