EKO MINI ODBOJKANovosti

Završen 12. vikend Jugopetrol EKO mini odbojke

U nedelju, 13. maja, u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici odigran je dvanaesti vikend takmičenja u Jugopetrol EKO Mini odbojci u konkurenciji djevojčica  i dječaka rođenih 2005. i mlađe. U nastavku slijede rezultati:

Mrkojevići 1 –  Budućnost Capital Plaza 1 2:1 (21:8, 27:29, 15:12)

Mrkojevići 1: Đurović, Pepeljak, Perazić, Đurđević.

Budućnost Capital Plaza 1: Vučinić, Radonjić, Čičić,Mugoša, Mrđenović, Peković, Mudreša, Popović.

Budućnost Bemax – Top Volley 2 2:0 (21:10, 21:8)

Budućnost Bemax: S .Janković , Vujošević, Milačić, Milonjić, Gojković T., Gojković M., Žugić,L. Janković, Kavarić.

Top Volley 2: U. Perazić, E. Perazić, E. Selmani,L. Selmani, Nezirić, Kovačević.

Budućnost Capital Plaza 1 – Mrkojevići 2 2:0 (21:10,21:9)

Budućnost Capital Plaza 1: Čičić, Radonjić, Peković, Popović, Mrđenović, Vučinić.

Mrkojevići 2: Pepeljak, Januzi, Pavićević, Čolić.

Bar Volley 2 – Top Volley 2:0 (21:19, 21:18)

Bar Volley 2: Petrović, Cimbaljević, Ramović, Šaltić,Lješević.

Top Volley: Varagić, Krnić, Vukčević, Jaćimović.

Bar Volley 2 – Budućnost Capital Plaza 2:0 (22:20,21:5)

Bar  Volley 2: Šaltić, Cimbaljević, Ramović, Petrović, Lješević.

Budućnost Capital Plaza: Petričević, Zindović, Uskoković, Miranović, Bigović, Stanojević, Prelević, Vujović.

Top Volley 1 – Budućnost Capital Plaza 2 0:2 (6:21, 14:21)

Top Volley 1: Kaljević, Rakočević,Stijepović, Perović.

Budućnost Capital Plaza 2: Vukčević, Stojanović, Mitrović, Simonović, Darmanović, Pajović,Kopralčec, Mijušković, Drobnjak,Đurašković, Đačić.

Akademija – Gorštak 2:0(21:9, 21:4)

Akademija: Belojević, Zogović,Lopičić, Vuković, Zejak, Bulatović, Ivanović, Todorović, Milačić.

Gorštak: Vuković, Dašić, Knežević, Jovanović, Perović.

Bar Volley 1 – Top Volley 2:0 (21:14, 21:13)

Bar Volley 1:Klikovac, Bracović, Božović, Petrović, Šćepanović.

Top Volley: Varagić, Krnić, Vukčević, Jaćimović.

Bar Volley 2 – Bar Volley 3 2:0 (21:10, 21:18)

Bar Volley 2: Lješević, Cimbaljević, Šaltić, Petrović, Ramović.

Bar Volley 3: Knežević, Drobnjak,Šaltić, Smolović, Čobrenović.

Bar Volley 3 – Bar Volley 1 0:2 (10:21, 15:21)

Bar Volley 3: Smolović, Drobnjak, Knežević, Šaltić, Čobrenović.

Bar Volley 1: Klikovac, Lješević, Petrović, Božović, Šćepanović.

Top Volley 2 – Ulcinj 2:1 (14:21,21:9,15:8)

Top Volley 2: L.Selmani, E. Selmani, Nezirić, S. Kovačević, I.Kovačević, Perazić.

Ulcinj: Januzin, Pepeljak, Čobić, Pavićević.

Budućnost Capital Plaza 2 – Akademija 1:2 (13:21, 21:19, 10:15)

Budućnost Capital Plaza 2: Vukčević, Simonović, Mitrović, Stojanović, Đačić, Drobnjak, Darmanović, Đurašković, Mijušković, Kopralčec, Pajović.

Akademija: Belojević, Zogović, Lopičić, Vuković, Zejak, Bulatović, Todorović, Milačić.

Gorštak – Mrkojevići 1 1:2 (10:21, 14:21)

Gorštak: Vuković, Dašić, Knežević, Jovanović, Perović.

Mrkojevići 1: Đurović, Pepeljak, Perazić, Đurđević.

Budućnost Bemax – Top Volley 1 2:0 (21:10, 21:19)

Budućnost Bemax: Janković, Vujošević, Milačić, Milonjić, T. Gojković, M. Gojković, Žugić, Janković.

Top Volley 1: Rakočević, Stijepović,Kaljević, Perović, Adamović.

Povezani članci

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button