EKO MINI ODBOJKANovostiSlajder

Završen 15. vikend Jugopetrol EKO Mini odbojke

U nedelju, 12.marta, u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici odigrano je takmičenje u Jugopetrol EKO Mini odbojci u konkurenciji djevojčica rođenih 2006/2007 godine i dječaka 2003. i 2004/05 godište. U nastavku slijede rezultati:

Budućnost Capital Plaza – Akademija 2 0:2 (10:21, 11:21)

Budućnost Capital Plaza: Đačić, Čađenović, Marković, Stojanović, Simonović, Mitrović, Smajović L, Vukčević, Miličković, Smajović D.

Akademija 2: Mitrović, Lopičić, Zogović, Nahas, Bulatović.

Morača – Budućnost Bemax 0:2 (19:21, 13:21)

Morača: Martinović, Živković, Laković, Radonjić, Radosavović, Đukanović, Vukanić, Pejović.

Budućnost Bemax: Balota, Janković, Bjelić, Radunović.

Top Volley – Budućnost Capital Plaza 0:2 (9:21, 13:21)

Top Volley: Gluščević, Anđelić, Stijepović, Grahovac, Ćatić, Đonović, Vlahović.

Budućnost Capital Plaza: Čičić, Domnik, Manojlović, Nikčević, Vlahović, Peruničić, Irić, Vučinić, Bigović.

Morača – Budućnost Capital Plaza 2:0 (21:9, 21:9)

Morača: Martinović, Živković, Laković, Radonjić, Radosavović, Đukanović, Vukanić, Pejović.

Budućnost Capital Plaza: Đačić, Čađenović, Marković, Stojanović, Simonović, Mitrović, Smajović L, Vukčević, Miličković, Smajović D.

Mediteran – Bar Volley 1 0:2 (8:21, 12:21)

Mediteran: Zec P, Zec V, Milenković R, Milenković V, Tršić, Bulatović.

Bar Volley 1: Cimbaljević, Miljanić, Novaković, Muratović, Radević, Golubović.

Mrkojevići Kalamper 1 – Akademija 1 2:0 (21:11, 21:18)

Mrkojevići Kalamper 1: Rašketić, Zverotić, Pavićević, Škretović, Kadić, Bidžur, Jonuli, Đurđević.

Akademija 1: Knežević, Vlahović, Milačić, Dizdarević, Žujović, Zejak, Ćatić, Burzanović.

Mrkojevići Kalamper 2  – Budućnost Bemax 0:2 (19:21, 18:21)

Mrkojevići Kalamper 2: Perazić Em, Perazić Ej, Perazić Aj, Đurović, Arabelović, Pepeljak.

Budućnost Bemax: Balota, Janković, Bjelić, Radunović.

Bar Volley 1 – Budućnost Capital Plaza 0:2 (22:24, 17:21)

Bar Volley 1: Cimbaljević, Miljanić, Novaković, Muratović, Radević, Golubović.

Budućnost Capital Plaza: Čičić, Domnik, Manojlović, Nikčević, Vlahović, Peruničić, Irić, Vučinić, Bigović.

Mediteran – Akademija 2 2:0 (23:21, 21:7)

Mediteran: Kovačević A, Kovačević J, Krivokapić, Radojičić, Rajović, Šćekić, Pribilović.

Akademija 2: Nahhas, Mitrović, Bulatović, Lopičić, Zogović.

Mediteran – Bar Volley 3 2:1 (9:21, 22:20, 15:11)

Mediteran: Vuksanović, Rađenović, Bulatović, Jovanović, Ražnatović, Bauk.

Bar Volley 3: Šaltić, Hodžić, Ramović, Ognjenović.

Mrkojevići Kalamper 2 – Mrkojevići Kalamper 1 1:2 (21:18, 15:22, 14:16)

Mrkojevići Kalamper 2: Perazić Em, Perazić Ej, Perazić Aj, Đurović, Arabelović, Pepeljak.

Mrkojevići Kalamper 1: Rašketić, Zverotić, Pavićević, Škretović, Kadić, Bidžur, Jonuli, Đurđević.

Akademija 1 – Mediteran 0:2 (15:21, 9:21)

Akademija 1: Knežević, Vlahović, Milačić, Dizdarević, Žujović, Zejak, Ćatić, Burzanović.

Mediteran: Kovačević A, Kovačević J, Krivokapić, Radojičić, Rajović, Šćekić, Pribilović.

Bar Volley 2 – Mediteran 0:2 (16:21, 15:21)

Bar Volley 2: Milić M, Milić F, Kalašić, Strahinja.

Mediteran:  Zec P, Zec V, Milenković R, Milenković V, Tršić, Bulatović.

Bar Volley 2 – Mediteran 2:0 (21:16, 21:17)

Bar Volley 2: Cimbaljević, Šaltić, Šćepanović, Bracović.

Mediteran: Vuksanović, Rađenović, Šćepanović, Bulatović, Jovanović, Ražnatović, Bauk.

Top Volley – Bar Volley 2 0:2 (9:21, 17:21)

Top Volley: Gluščević, Aleksić, Stijepović, Grahovac, Miranović, Krnić, Jaćimović, Đonović, Vlahović, Bulatović.

Bar Volley 2: Milić M, Milić F, Kalašić, Strahinja.

Bar Volley 1 – Bar Volley 3 2:0 (21:19, 23:21)

Bar Volley 1: Klikovac, Petković, Božović, Lješević.

Bar Volley 3: Šaltić, Hodžić, Ramović, Ognjenović.

Povezani članci

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button