EKO MINI ODBOJKANovostiSlajder

Završen 18. vikend Jugopetrol EKO Mini odbojke

U nedelju, 02. aprila, u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici odigrano je takmičenje u Jugopetrol EKO Mini odbojci u konkurenciji djevojčica rođenih 2004/2005 godine. U nastavku slijede rezultati:

Gorštak – Morača 3 2:0 (21:5, 21:10)

Gorštak: Drakul, Dožić J, Dožić A, Jeknić, Vuković.

Morača 3: Vukčević, Popović, Radević, Šćepanović, Vuković, Vidaković.

Top Volley – Akademija 1 0:2 (5:21, 4:21)

Top Volley: Raković, Popović, Baturan, Šljukić, Koljenović, Čagorović, Adžić, Patrijakova.

Akademija 1: Popović, Anđelić, Krunić, Đukić, Durutović.

Morača 1 – Nikšić 0:2 (7:21, 8:21)

Morača 1: Popović, Marić, Koprivica, Radunović, Vukanić, Pavićević, Radević, Lalović, Brkanović, Radulović, Medojević.

Nikšić: Bulajić, Nikolić, Đurović, Đilas, Vulanović.

Mediteran 2 – Budućnost Bemax 3 2:0 (21:6, 21:13)

Mediteran 2: Marković, Marojević, Maslovar, Nedović, Bajković, Vuksanović, Božović, Stefanović.

Budućnost Bemax 3: Stojanović, Bjelanović, Matić, Bjelić.

Libero – Budućnost CP 1 2:0 (21:15, 21:15)

Libero: Tomašević A, Tomašević M, Đurašić, Sredović, Armenko, Matunović, Kovačević K, Kovačević E, Mladenović, Iličković, Medin, Milošević, Jovanović, Zlotvorović.

Budućnost CP 1: Stanojević A, Stanojević I, Popović, Nikolić, Burzanović, Radonjić, Vučinić, Medan, Jovović, Berilažić.

Morača 2 – Gorštak 2:1 (21:16, 19:21, 15:10)

Morača 2: Kankaraš, Kalezić, Đurišić, Martinović, Pajović, Radulović, Janičić.

Gorštak: Drakul, Dožić J, Dožić A, Jeknić, Vuković.

Morača 3 – Mrkojevići 2 0:2 (13:21, 7:21)

Morača 3: Vukčević, Popović, Radević, Šćepanović, Vuković, Vidaković.

Mrkojevići 2: Ćatović, Perazić, Vukić, Škretović, Bidžur, Kadić, Karastanović.

Gimnazijalac – Budućnost CP 1 2:1 (21:19, 19:21, 15:10)

Gimnazijalac: Bulatović, Franović, Plamenac, Ćetković, Dragović, Ćorović, Popović, Ivanović.

Budućnost CP 1:  Stanojević A, Stanojević I, Popović, Nikolić, Burzanović, Radonjić, Vučinić, Medan, Jovović, Berilažić.

Budućnost Bemax 3 – Mediteran 1 2:1 (16:21, 21:19, 15:6)

Budućnost Bemax 3: Stojanović, Bjelanović, Matić, Bjelić, Lazović.

Mediteran 1: Kovačević, Lučić, Zejak, Nikaljević, Radojičić, Krivokapić, Zvicer, Nedović.

Budućnost Bemax 1 – Mrkojevići 1 2:0 (21:15, 21:11)

Budućnost Bemax 1: Radulović, Đurović I, Đurković, Stanković.

Mrkojevići 1: Pecović, Kalamperović, Đurović, Vulić, Spahija, Perazić, Ćatović.

Nikšić – Morača 2 2:1 (11:21, 21:7, 15:8)

Nikšić: Bulajić, Nikolić, Đurović, Đilas, Vulanović.

Morača 2: Kankaraš, Kalezić, Tošić, Đurišić, Martinović, Pajović, Radulović, Janičić.

Mladost – Morača 1 2:0 (21:17, 21:8)

Mladost: Stanišić, Telesmanić, Ševaljević, Kilibarda, Klakor, Tujković, Radošević, Petranović, Grbović, Mitrović, Radmanović.

Morača 1:  Popović, Marić, Koprivica, Radunović, Vukanić, Pavićević, Radević, Lalović, Brkanović, Radulović, Medojević.

Mrkojevići 2 – Budućnost Bemax 1 0:2 (8:21, 9:21)

Mrkojevići 2: Ćatović, Perazić, Vukić, Škretović, Bidžur, Kadić, Karastanović.

Budunost Bemax 1: Đurković, Stanković, Radulović, Đurović.

Budućnost Bemax 2 – Mediteran 2  0:2 (5:21, 9:21)

Budućnost Bemax 2: Stojanović, Šćekić, Đaletić, Tofčević.

Mediteran 2: Marković, Marojević, Maslovar, Nedović, Bajković, Vuksanović, Božović, Stefanović.

Libero – Ivangrad 2011 0:2 (13:21, 18:21)

Libero: Tomašević A, Tomašević M, Đurašić, Sredović, Armenko, Matunović, Kovačević K, Kovačević E, Mladenović, Iličković, Medin, Milošević, Jovanović, Zlotvorović.

Ivangrad 2011: Ralević, Saković, Bogavac, Matović, Savović, Đurković, Popović.

Gimnazijalac – Budućnost CP 2 2:0 (21:12, 21:7)

Gimnazijalac: Bulatović, Franović, Plamenac, Bećir, Ćetković, Dragović, Ćorović, Ivović, Popović, Ivanović, Jovović.

Budućnost CP 2: Vujović, Mijušković, Bijelić, Pajović, Mišurović, Darmanović, Ćirović, Marinković, Drobnjak, Prelević, Zeveđi.

Mediteran 1 – Top Volley 2:0 (21:10, 21:15)

Mediteran 1: Kovačević, Zejak, Nikaljević, Velimirović, Savčić, Krivokapić, Zvicer, Nedović.

Top Volley: Popović, Šljukić, Baturan, Patrijakova, Raković, Koljenović.

Budućnost CP 2 – Mladost 0:2 (14:21, 11:21)

Budućnost CP 2: Vujović, Mijušković, Bijelić, Pajović, Mišurović, Darmanović, Ćirović, Marinković, Drobnjak, Prelević, Zeveđi.

Mladost: Stanišić, Telesmanić, Ševaljević, Kilibarda, Klakor, Tujković, Radošević, Petranović, Grbović, Mitrović, Radmanović.

Mrkojevići 1 – Budućnost Bemax 2 2:1 (21:10, 16:21, 15:4)

Mrkojevići 1: Pecović, Kalamperović, Đurović, Vulić, Spahija, Perazić, Ćatović.

Budućnost Bemax 2: Tofčević, Lazović, Šćekić, Đaletić, Bjelić.

Akademija 2 – Ivangrad 2011 1:2 (21:19, 9:21, 10:15)

Akademija 2: Brajković, Mitrović, Orlandić, Rakočević, Šćepović.

Ivangrad 2011: Ralević, Saković, Bogavac, Matović, Savović, Đurković, Popović.

 

Povezani članci

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

penis enlargement equipment|things that curb appetite|cbd gummy bears recipe
Back to top button