EKO MINI ODBOJKANovostiSlajder

Završen 6.vikend Jugopetrol EKO Mini odbojke

U nedelju, 27.novembra, u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici odigrano je takmičenje u Jugopetrol EKO Mini odbojci u konkurenciji djevojčica rođenih 2004/2005 godine. U nastavku slijede rezultati:

Budućnost Capital Plaza 2 – Top Volley 2:0 (21:3, 21:19)

Budućnost Capital Plaza 2: Pajović, Petrović, Popović, Mijunović, Mijušković, Injac, Darmanović, Vujović, Zaveđi, Bijagić, Drobnjak, Ćirović.

Top Volley: Adžić, Koljenović, Baturan, Mišović, Kažić, Čagorović, Vojinović, Popović, Đinović, Raičević, Raković, Raković S., Raković A, Petrijakova, Šljukić.

Morača 2 – Budućnost Bemax 2 2:1 (7:21, 26:24, 15:8)

Morača 2: Radulović, Kankaraš, Tošić, Vuković, Đurišić, Martinović, Prelević, Petrović, Iličković.

Budućnost Bemax 2: Đuranović, Tofčević, Boljević, Radosavović, Lazović, Bulatović.

Budućnost Capital Plaza 1 – Akademija 1 0:2 (6:21, 10:21)

Budućnost Capital Plaza 1: Berilažić, Burzanović, Stanojević A, Stanojević I, Nikolić, Vučinić L, Vučinić J, Popović, Komatina, Radonjić.

Akademija: Anđelić, Krunić, Popović, Đukić, Durutović, Furtula.

Mediteran 1 – Nikšić 0:2 (8:21, 8: 21)

Mediteran 1: Marojević, Zejak, Kovačević, Nikčević, Stefanović, Vukoje, Pejović, Filipović.

Nikšić: Vulanović, Đilas, Bulajić, Backović, Nikolić, Đurović.

Libero – Akademija 2 2:1 (10:21, 21:10, 15:4)

Libero: Kovačević K, Đurović, Tomašević A, Medin, Matunović, Zlotvorović, Armenko, Sredović, Jovanović, Tomašević M, Mladenović, Iličković, Kovačević E.

Akademija 2: Šćepović, Rakočević, Đukić, Brajković, Mitrović.

Morača 1 – Budućnost Bemax 3 0:2 (6:21, 8:21)

Morača 1: Pavićević, Vukanić, Đikanović, Popović, Rudan, Koprivica, Vukčević, Popović.

Budućnost Bemax 3: Krsmanović, Marković, Pešić, Špirić, Bjelanović, Matić, Janković.

Gorštak – Mediteran 1 2:0 (21:5, 21:12)

Gorštak: Obrenović, Drakul, Dašić A, Dožić, Vujisić, Firić, Medenica, Dašić J, Bulatović, Jeknić.

Mediteran 1: Ivančević, Marojević, Zejak, Kovačević, Nikčević, Stefanović, Vukoje, Pejović, Filipović, Milošević, Vukadin.

 Mediteran 2 – Gorštak 0:2 (13:21, 6:21)

Mediteran 2: Nedović, Bajković, Nikaljević, Radojičić, Milošević, Božović, Kuljača, Krivokapić.

Gorštak:  Obrenović, Drakul, Dašić A, Dožić, Vujisić, Firić, Medenica, Dašić J, Bulatović, Jeknić.

Nikšić – Mediteran 2 2:0 (21:8, 21:12)

Nikšić: Vulanović, Đilas, Bulajić, Đurović, Nikolić, Backović.

Mediteran 2: Nedović, Bajković, Nikaljević, Radojičić, Milošević, Živković, Maslovar, Božović.

Mediteran 2 – Gorštak 0:2 (13:21, 6:21)

Mediteran 2: Nedović, Bajković, Nikaljević, Radojičić, Milošević, Živković, Maslovar, Božović.

Gorštak: Obrenović, Drakul, Dašić A, Dožić, Vujisić, Firić, Medenica, Dašić J, Bulatović, Jeknić.

Nikšić – Galeb 2:0 (21:10, 21: 15)

Nikšić:  Vulanović, Đilas, Bulajić, Đurović, Nikolić, Backović.

Galeb: Đokić, Mrdak, Cerović, Perišić, Čabrilo, Medenica, Koprivica, Bajčeta.

Morača 3 – Budućnost Bemax 1 1:2 (11:21, 21:19, 6:15)

Morača 3: Burić, Pejović, Lazović, Đoković, Šofranac, Vidaković, Radević, Vuković.

Budućnost Bemax 1: Popović, Kovačević, Radulović, Bulatović, Đurović, Đurković.

Akademija 2 – Budućnost Capital Plaza 1 2:0 (21: 13, 21:3)

Akademija 2: Šćepović, Rakočević, Đukić, Brajković, Mitrović, Tuzović.

Budućnost Capital Plaza 1: Berilažić, Burzanović, Stanojević A, Stanojević I, Nikolić, Vučinić L, Vučinić J, Popović, Jovović, Radonjić, Radošević.

Gimnazijalac – Ivangrad 2011 0:2 (18:21, 16:21)

Gimnazijalac: Ćorović, Bulatović, Ćetković, Ivanović, Radoničić, Plamenac, Popović, Franović.

Ivangrad 2011: Saković, Laban, Đurković, Bogavac, Ralević, Vuković, Matović.

Mladost – Ibar 2:0 (21:19, 21:12)

Mladost: Stanišić, Telesmanić, Ševaljević, Tujković, Kilibarda, Klakor, Grbović, Radošević, Mrvaljević, Petranović, Radmanović.

Ibar: Kajević, Bralić, Čalaković, Škrijelj, Murić, Dacić, Hot.

Akademija 1 – Budućnost Capital Plaza 2 2:1 (18:21, 21:7, 15:5)

Akademija 1: Anđelić, Krunić, Popović, Đukić, Durutović.

Budućnost Capital Plaza 2: Injac, Pajović, Petrović, Popović, Prelević, Mišurović, Mijušković, Darmanović, Vujović, Zaveđi, Bijelić, Drobnjak, Ćirović.

Budućnost Bemax 2 – Morača 3 2:1 (19:21, 21:9, 15:10)

Budućnost Bemax 2: Đuranović, Tofčević, Boljević, Lazović, Bulatović.

Morača 3: Burić, Pejović, Lazović, Đoković, Šofranac, Vidaković, Radović, Vuković.

Ivangrad 2011 – Libero 1:2 (21:15, 20:22, 9:15)

Ivangrad 2011: Saković, Laban, Đurković, Bogavac, Ralević, Vuković, Matović.

Libero: Kovačević K, Đurović, Tomašević A, Medin, Matunović, Zlotvorović, Armenko, Sredović, Jovanović, Tomašević M, Mladenović, Iličković, Kovačević E.

Top Volley – Morača 1 0:2 (14:21, 12:21)

Top Volley: Adžić, Koljenović, Baturan, Mišović, Kažić, Čagorović, Vojinović, Popović, Đinović, Raičević, Raković, Raković S., Raković A, Petrijakova, Šljukić.

Ibar – Gimnazijalac 1:2 (21:18, 13:21, 8:15)

Ibar: Kajević, Bralić, Čalaković, Škrijelj, Murić, Dacić, Hot.

Gimnazijalac: Ćorović, Bulatović, Ćetković, Ivanović S, Ivanović I, Radoničić, Popović, Franović.

Budućnost Bemax 3 – Morača 2 1:2 (21:19, 16:21, 14:16)

Budućnost Bemax 3: Krsmanović, Marković, Pešić, Špirić, Bjelanović, Matić.

Morača 2: Radulović, Kankaraš, Tošić, Vuković, Janičić, Đurišić, Martinović, Prelević, Petrović, Iličković.

Galeb – Mladost 2:1 (18:21, 21:18, 15:9)

Galeb: Đokić, Mrdak, Cerović, Perišić, Čabrilo, Medenica, Koprivica, Bajčeta.

Mladost: Stanišić, Telesmanić, Ševaljević, Tujković, Kilibarda, Klakor, Grbović, Radošević, Mrvaljević, Petranović, Radmanović.

Povezani članci

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button