EKO MINI ODBOJKANovostiSlajder

Završen 8.vikend Jugopetrol EKO Mini odbojke

U nedelju, 11.decembra, u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici odigrano je takmičenje u Jugopetrol EKO Mini odbojci u konkurenciji djevojčica rođenih 2004/2005 godine. U nastavku slijede rezultati:

Morača 2 – Top Volley 2:0 (21:4, 21:8)

Morača 2: Kalezić, Tošić, Martinović, Petrović, Kankaraš, Vuković, Iličković.

Top Volley: Mišović, Raković A, Raković S, Raković Sa, Baturan, Kažić, Koljenović, Patrijakova, Raičević.

Budućnost Bemax 1 – Budućnost Bemax 2 2:0 (21:16, 21:15)

Budućnost Bemax 1: Bulatović, Đurović, Radulović, Kovačević, Stanković.

Budućnost Bemax 2: Boljević, Bulatović, Jovović, Radosavović, Tofčević.

Nikšić – Mediteran 2 2:0 (21:8, 21:14)

Nikšić: Backović, Nikolić, Vulanović, Bulajić, Đilas, Đurović.

Mediteran 2: Nedović I, Nedović T, Bajković, Vukasnović, Zvicer, Nikaljević, Radojičić, Živković, Krivokapić, Božović.

Mediteran 2 – Mladost 0:2 (5:21, 7:21)

Mediteran 2: Nedović I, Nedović T, Bajković, Vukasnović, Zvicer, Nikaljević, Radojičić, Živković, Krivokapić, Božović.

Mladost: Stanišić, Telesmanić, Ševaljević, Tujković, Klakor, Grbović, Radošević, Petranović, Radmanović.

Morača 3 – Budućnost Bemax 3 2:0 (21:19, 21:18)

Morača 3: Šofranac, Pešić, Đoković, Burić, Vidaković, Vuković, Šćepanović, Leković.

Budućnost Bemax 3: Janković, Matić, Milanović, Krsmanović.

Budućnost Capital Plaza – Akademija 2 0:2 (19:21, 16:21)

Budućnost Capital Plaza: Petrović, Pajović, Popović, Zeveđi, Mijušković, Injac, Vujović, Ćirović.

Akademija 2: Brajković, Đukić, Šćepović, Rakočević, Durutović, Orlandić, Mitrović.

Mediteran 1 – Gimnazijalac 2:0 (21:18, 21:17)

Mediteran 1: Vukadin, Zejak, Marojević, Stefanović, Milošević, Kovačević, Pejović, Nikčević, Filipović, Vukoje.

Gimnazijalac: Ivanović S, Radoničić, Stjepčević, Plamenac, Ćetković, Bulatović, Kovačević, Ivanović A, Popović.

Budućnost Bemax 2 – Mrkojevići Kalamper 2 2:0 (21:3, 21:14)

Budućnost Bemax 2: Boljević, Bulatović, Jovović, Radosavović, Tofčević, Uskoković.

Mrkojevići Kalamper 2: Škretović, Kadić, Bidžur, Valić, Spahija, Ćatović Aj, Ćatović Ai, Pecović.

Morača 1 – Akademija 1 0:2 (6:21, 5:21)

Morača 1: Vukanić, Popović M, Koprivica, Popović N, Rudan, Đikanović, Kujović, Marić.

Akademija 1: Anđelić, Krunić, Popović, Đukić, Mitrović.

Mladost – Mediteran 1 2:0 (21:11, 21:10)

Mladost: Stanišić, Telesmanić, Ševaljević, Tujković, Klakor, Grbović, Radošević, Petranović, Radmanović.

Mediteran 1: Vukadin, Zejak, Marojević, Stefanović, Milošević, Kovačević, Pejović, Nikčević , Filipović, Vukoje.

Mrkojevići Kalamper 1 – Nikšić 0:2 (7:21, 7:21)

Mrkojevići Kalamper 1: Perazić Aj, Perazić Ai, Kalamperović, Ljaljević, Đurović, Vukić.

Nikšić: Vulanović, Bulajić, Nikolić, Đilas, Đurović, Backović.

Budućnost Capital Plaza 1 – Ivangrad 2011 1:2 (21:17, 11:21, 10:15)

Budućnost Capital Plaza 1: Stanojević A, Stanojević I, Popović, Vučinić, Jovović, Radonjić, Nikolić, Burzanović, Stamatović, Žugić, Berilažić, Vujačić, Komatina, Radošević.

Ivangrad 2011: Ralević, Saković, Matović, Dević, Nedović, Mišković, Vuković.

Libero – Ibar 2:1 (19:21, 21:19, 15:10)

Libero: Đurašić, Tomašević A, Kovačević K, Medin, Zlotvorović, Armenko, Matunović, Kovačević E, Milošević, Mladenović, Jovanović, Tomašević M, Sredović.

Ibar: Kajević, Bralić H, Škrijelj, Dacić, Hot, Bralić S, Kalač Z, Kalač Dž.

Mrkojevići Kalamper 2 – Gorštak 0:2 (9:21, 11:21)

Mrkojevići Kalamper 2: Škretović, Kadić, Bidžur, Valić, Spahija, Ćatović Aj, Ćatović Ai, Pecović.

Gorštak: Obrenović, Dašić A, Dožić, Vujisić, Medenica, Vuković, Dašić J.

Gimnazijalac – Galeb 0:2 (20:22, 18:21)

Gimnazijalac: Ivanović S, Radoničić, Stjepčević, Plamenac, Ćetković, Bulatović, Kovačević, Ivanović A, Popović.

Galeb: Perišić, Mrdak, Spaić, Koprivica, Đokić.

Budućnost Bemax 3 – Budućnost Bemax 1 0:2 (7:21, 14:21)

Budućnost Bemax 3: Janković, Matić, Bulatović, Bjelanović, Krsmanović.

Budućnost Bemax 1: Bulatović, Đurović, Radulović, Kovačević, Stanković.

Top Volley – Morača 3 0:2 (10:21, 5:21)

Top Volley: Mišović, Raković A, Raković S, Raković Sa, Baturan, Kažić, Koljenović, Patrijakova, Raičević.

Morača 3: Šofranac, Pešić, Đoković, Burić, Vidaković, Vuković, Šćepanović, Leković.

Akademija 1 – Morača 2 0:2 (18:21, 21:23)

Akademija 1: Anđelić, Krunić, Popović, Đukić, Mitrović.

Morača 2: Kalezić, Tošić, Kankaraš, Martinović, Vuković, Petrović, Iličković.

Ivangrad 2011 – Budućnost Capital Plaza 2 2:0 (21:8, 21:14)

Ivangrad 2011: Ralević, Saković, Matović,Bogavac,  Dević, Nedović, Mišković.

Budućnost Capital Plaza 2: Petrović, Vujović, Injac, Drobnjak, Mijušković, Bijelić, Darmanović, Mišurović.

Galeb – Libero 1:2 (10:21, 21:16, 11:15)

Galeb: Perišić, Đokić, Mrdak, Spaić, Koprivica.

Libero:  Đurašić, Tomašević A, Kovačević K, Medin, Zlotvorović, Armenko, Matunović, Kovačević E, Milošević, Mladenović, Jovanović, Tomašević M, Sredović.

Ibar – Budućnost Capital Plaza 1 2:0 (21:8, 21:12)

Ibar: Kajević, Suljević, Bralić H, Škrijelj, Dacić,Murić, Hot, Kalač Z.

Budućnost Capital Plaza 1: Stanojević A, Stanojević I, Popović, Burzanović T, Vučinić, Jovović, Radonjić, Nikolić, Burzanović I, Stamatović, Žugić, Berilažić, Komatina, Radošević.

Gorštak – Mrkojevići Kalamper 1 2:0 (21:19, 23:21)

Gorštak: Obrenović, Dašić A, Dožić, Vujisić, Medenica, Vuković, Dašić J.

Mrkojevići Kalamper 1: Perazić Aj, Vukić, Đurović, Jaljević, Kalamperović, Perazić Al.

Akademija 2 – Morača 1 2:0 (21: 18, 21:11)

Akademija 2: Brajković, Đukić, Šćepović, Rakočević, Durutović, Orlandić.

Morača 1: Vukanić, Popović M, Koprivica, Popović N, Rudan, Đikanović, Kujović, Marić.

Povezani članci

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button