BVAKadetiSlajder

Kadeti Crne Gore protiv Grčke na startu Balkanijade (14h)

Muška kadetska reprezentacije Crne Gore doputovala je danas u Dobrič, u Bugarsku, gdje će od srijede do nedelje (6. – 10. jul) igrati na Balkanskom prvenstvu 2016.

Crna Gora će u 1. kolu A grupe igrati protiv Grčke, u srijedu, 6. jula od 14,00 časova po našem vremenu. U 2. kolu, u četvrtak, 7. jula, Crna Gora će igrati protiv Rumunije od 10,00 časova po našem vremenu, a u poslednjem, 3. kolu, protiv Srbije, u petak, 8. jula od 14,00 časova po našem vremenu.

Plasman u polufinale izboriće po dvije reprezentacije iz obije grupe.

Kadeti Crne Gore će igrati u A grupi sa Grčkom, Srbijom i Rumunijom, dok će u B grupi igrati Bugarska, Turska, Kosovo i Moldavija.

 

KADETI – BALKANSKO PRVENSTVO 2016. (6.- 10. jul) – DOBRIČ, BUGARSKA:

A GRUPA:

1. KOLO – SRIJEDA, 6. JUL:

SRBIJA – RUMUNIJA     11,00 (10,00)

GRČKA – CRNA GORA   15,00 (14,00)

 

2. KOLO – ČETVRTAK, 7. JUL:

SRBIJA – GRČKA                 15,00 (14,00)

RUMUNIJA – CRNA GORA    11,00 (10,00)

 

3. KOLO – PETAK, 8. JUL:

SRBIJA – CRNA GORA         15,00 (14,00)

GRČKA – RUMUNIJA           11,00 (10,00)

 

B GRUPA:

1. KOLO – SRIJEDA, 6. JUL:

TURSKA – KOSOVO             13,00 (12,00)

BUGARSKA – MOLDAVIJA    17,00 (16,00)

2. KOLO – ČETVRTAK, 7. JUL:

TURSKA – MOLDAVIJA        13,00 (12,00)

BUGARSKA – KOSOVO        17,00 (16,00)

3. KOLO – PETAK, 8. JUL:

MOLDAVIJA – KOSOVO       13,00 (12,00)

BUGARSKA – TURSKA         17,00 (16,00)

 

SUBOTA, 9. JUL:

POLUFINALE:

A 1 – B 2          15,00 (14,00)

B 1 – A 2          17,00 (16,00)

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 5. – 8. MJESTA:

A 3 – B 4          11,00 (10,00)

B 3 – A 4          13,00 (12,00)

 

NEDELJA, 10. JUL:

FINALE:                              17,00 (16,00)

MEČ ZA TREĆE MJESTO:       15,00 (14,00)

MEČ ZA PETO MJESTO:         13,00 (12,00)

MEČ ZA SEDMO MJESTO:     11,00 (10,00)

 

Spisak kadeta koji će igrati na Balkanskom prvenstvu:

Tehničari:

Nikola Pejović (Budućnost Capital Plaza)

Danilo Dubak (Budućnost Capital Plaza)

Primači servisa:

Miljan Kastratović (Budvanska Rivijera)

Nemanja Peruničić (Budućnost Capital Plaza)

Stefan Radević (Bar Volley)

Srednji blokeri:

Miodrag Jelić (Budućnost Capital Plaza)

Dalibor Lečić (Budvanska Rivijera)

Nikola Radović (Budućnost Capital Plaza)

Duje Bilčić (Bar Volley)

Korektori:

Milutin Pavićević (Budućnost Capital Plaza)

Benjamin Hadžisalihović (Budućnost Capital Plaza)

Libero:

Ivan Vlahović (Budućnost Capital Plaza)

Povezani članci

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button