Naši u inostranstvutiker

Učinak naših igrača 20. 03. – 22. 03. 2015.

Ime Prezime Liga Klub Učinak kluba Učinak igrača/ice
Tatjana Bokan FRA I MULHOUSE Pobijedili u gostima Paris 3:2 Osvojila 27 poena, od čega 3 asa i 1 blok, MVP utakmice
Ksenija Ivanović FRA I HAINAUT Pobijedili kod kuće Saint-Raphael 3:0 Osvojila 15 poena, od čega 2 bloka, MVP utakmice
Marija Sandić FRA II AMIENS Pobijedili u gostima Harnes 3:1  Osvojila 10 poena
Marija Milović POL I PTPS Piła Pobijedili kod kuće Ostrowiec Swietokrzyski 3:2 Osvojila 12 poena od čega 1 as i 4 bloka
Danijela Džaković SRB II Jedinstvo Poraženi u gostima od Crnokosa Artos 3:0 Nije igrala zbog povrede
Jelena Cvijović SRB II Zrenjanin Pobijedili u gostima Valjevo 3:2
Andrea Laković SUI I Düdingen Poraženi od Volero Zurich 3:0, finale Kupa Švajcarske Osvojila 8 poena, od čega 2 asa i 3 bloka, najbolji poenter ekipe
Ana Otašević SVK I Spišská Poraženi u prvoj utakmici 3:2, slavili u drugoj utakmici 3:0 protiv UKF Nitra Osvojila 14 poena u prvoj, i 10 poena u drugoj utakmici
Neda Vujadinović ALB I Tirana Poraženi kod kuće od Barteli Volley 3:2 Nije igrala zbog povrede
Nikola Radonić BIH I Borac Pobijedili kod kuće Ilijaš 3:1 Plasirali se u ½ finale play off-a
Gojko Ćuk FRA I CHAUMONT Pobijedili kod kuće Ajaccio 3:1 Osvojio 11 poena od čega 3 bloka
Aleksandar Milivojević FRA II HARNES Poraženi kod kuće od Maxéville Nancy 3:1 Osvojio 7 poena od čega 1 blok
Rajko Strugar FRA II A.S.ORANGE Pobijedili kod kuće Plessis Robinson 3:1 Osvojio 2 poena
Simo Dabović GRE I FOINIKAS Poraženi kod kuće od Olympiakos 3:0 Osvojio 2  poena, od čega 1 as i 1 blok
Milan Jurišić GRE I OLYMPIAKOS Pobijedili u gostima Foinikas Syros 3:0 Osvojio 8 poena od čega 4 bloka
Miloš Simović ROU I CS Banatul Poraženi u prvoj, slavili u drugoj utakmici po 3:2 u gostima protiv Piatra Neamt, zauzeli 9. mjesto Osvojio 23 poena u prvoj, i 27 poena u drugoj utakmici
Luka Šuljagić RUS II TYUMEN Pobijedili kod kuće Odintsovo u oba meča po 3:0 Osvojio 10 poena u prvoj, i 11 poena u drugoj utakmici
Dejan Čabarkapa SLO I Salonit Pobijedili u gostima Astec Triglav 3:0 Osvojio 13 poena, plasirali se u ½ finale Play off-a
Miloš Ćulafić TUR I BELEDIYEKULUBU Pobijedili kod kuće Genclik 3:0, Play out Osvojio 19 poena , od čega 4 asa i 3 bloka
Vojin Ćaćić TUR I BELEDIYEKULUBU Pobijedili kod kuće Genclik 3:0, Play out Osvojio 26 poena od čega 3 asa i 3 bloka, najbolji poenter utakmice

 

Povezani članci

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button