EKO MINI ODBOJKANovosti

Završen 11. vikend Jugopetrol EKO mini odbojke

U nedelju, 01.aprila, u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici odigran je jedanaesti vikend takmičenja u Jugopetrol EKO Mini odbojci u konkurenciji djevojčica rođenih 2005. i mlađe. U nastavku slijede rezultati:

 

Top Volley 2 – Morača 1 0:2 (11:21, 18:21)

Top Volley 2:Maraš, Ivanović, Kovačević, Ćupić.

Morača  1:Petrović, Janičić, Vuković, Radonjić.

Budućnost Bemax – Morača 3 2:0 (21:14, 21:17)

Budućnost Bemax:Radulović, Ćetković, Janković, Milačić, Tošković, E. Radunović, Bjelić, Lazović, Karadžić, Bogojevi ć, I. Radunović

Morača 3: M. Vukanić, Radunović, Martinović, Krivokapić, Bojović, Radević, D. Vukanić, Koprivica.

Mediteran 1 – Budućnost Capital Plaza 3 2:0 (21:12, 21:12)

Mediteran 1: A. Kovačević, J. Kovačević, Delibašić, Novaković, Šćekić, Gudelj, Cerović, Radunović.

Budućnost Capital Plaza 3: Radonjić, Anđić, Petričević,Mrđenović, Vučinić, Mugoša.

Budućnost Capital Plaza 1 – Mrkojevići 2 2:0 (21:16, 21:14)

Budućnost Capital Plaza 1: Vuković, Jovović, Stanojević, Čičić, Burzanović.

Mrkojevići 2 : Perazić, Pecović, Kalamperović, Kurtović, Ćatović.

Top Volley 1 – Morača 2 0:2 (7:21, 19:21)

Top Volley 1: Perišić, Radović, Salagić, T. Đukić, U. Đukić, Vujković.

Morača 2: Popović, Kujović, Rudan, Vukčević, Perović, Lalović, Pejović.

Morača 3 – Top Volley 1 2:0 (21:10, 21:16)

Morača 3: M. Vukanić, Radunović, Martinović, Krivokapić, Bojović, Radević, D. Vukanić, Koprivica.

Top Volley 1: Perišić, Radović, Salagić, T. Đukić, U. Đukić, Vujković.

Akademija 3 – Gorštak 0:2 (7:21, 8:21)

Akademija 3: Milaković, Kalezić, Zarubica, Zejak, Jokić, Vukčević, Dizdarević.

Gorštak:Obrenović,Vujisić, Šćepanović, Vuković, Jelić.

Mediteran 2 – Budućnost Capital Plaza 2 0:2 (26:28, 10:21)

Mediteran 2:Rajović, Đuričić, Krivokapić, Vukoje, Daskalovski, Kaženegra, Nešević, Vujović.

Budućnost Capital Plaza 2:Vučinić, Radonjić, Nikolić, Radojević, Bojić, Popović, Petković.

Mladost 1 – Akademija 2 2:0 (21:14, 21:11)

Mladost 1:Stanišić, Ševaljević, Telesmanić, Kilibarda, Radmanović, Tujković.

Akademija 2:Simović, Orlandić, Durutović, Čabarkapa, Vlahović, Knežević, Radović.

Albatros – Budućnost Bemax 0:2 (6:21, 15:21)

Albatros:Roganović, Kovačević, Božović, Hajduković, Milanović, Čeprnjić, Vasiljević, Stevović,Krivokapić, Vojnović.

Budućnost Bemax:Radulović, Ćetković, Janković, Milačić, Tošković, E. Radunović, Bjelić, Lazović, Karadžić, Bogojevi ć, I. Radunović.

Ivangrad 2011 – Ulcinj 2:1 (20:22, 21:4, 15:5)

Ivangrad 2011: Ralević, Knežević, Aković, Darija Vasović, Dragica Vasović, Ramčić, Skenderović.

Ulcinj: Obradović, Purlija, Cungu, Truma, Đakanović, T.Popović, I. Popović.

Top Volley 3 – Mladost 2 0:2 (14:21, 10:21)

Top Volley 3:Patrijakova, Raičević, Mišović, Koljenović, Baturan, Kažić.

Mladost 2:Džudović, Stojković, Jekić, Petović, J. Mrvaljević, Stanišić, T. Mrvaljević, Arsić, Marković.

Budućnost Capital Plaza 2 – Mrkojevići 1 0:2 (16:21, 14:21)

Budućnost Capital Plaza 2:Vučinić, Radonjić, Nikolić, Radojević, Bojić, Popović, Petković.

Mrkojevići 1: Bidžur, Kadić, Vukić, Spahija, Perazić, Rasketić.

Gorštak – Mediteran 1 0:2 (17:21, 15:21)

Gorštak:Obrenović,Vujisić, Šćepanović, Vuković, Jelić.

Mediteran 1: A. Kovačević, J. Kovačević, Delibašić, Novaković, Šćekić, Gudelj, Cerović, Radunović.

Akademija 1 – Mladost 1 0:2 (17:21, 17:21)

Akademija 1:Đukić, Mitrović, Krunić, Anđelić.

Mladost 1:Stanišić, Ševaljević, Telesmanić, Kilibarda, Radmanović, Tujković.

Albatros – Ivangrad 2011 0:2 (14:21, 17:21)

Albatros:Roganović, Kovačević, Božović, Hajduković, Milanović, Čeprnjić, Vasiljević, Stevović,Krivokapić, Vojnović.

Ivangrad 2011: Ralević, Knežević, Aković, Darija Vasović, Dragica Vasović, Ramčić, Skenderović.

Morača 2 – Top Volley 2 2:1 (12:21, 21:15, 15:11)

Morača 2: Popović, Kujović, Rudan, Vukčević, Perović, Lalović, Pejović.

Top Volley 2:Maraš, Ivanović, Kovačević, Ćupić.

Budućnost Capital Plaza 3 – Mediteran 2 0:2 (16:21, 10:21)

Budućnost Capital Plaza 3: Radonjić, Anđić, Petričević,Mrđenović, Vučinić, Mugoša.

Mediteran 2:Rajović, Đuričić, Krivokapić, Vukoje, Daskalovski, Kaženegra, Nešević, Vujović.

Mrkojevići 2 – Ulcinj 2:1 (15:21, 21:10, 17:15)

Mrkojevići 2 : Perazić, Pecović, Kalamperović, Kurtović, Ćatović.

Ulcinj: Obradović, Purlija, Cungu, Truma, Đakanović, T.Popović, I. Popović.

Mrkojevići 1 – Budućnost Capital Plaza 1 1:2 (21:12, 10:21, 13:15)

Mrkojevići 1: Bidžur, Kadić, Vukić, Spahija, Perazić, Rasketić.

Budućnost Capital Plaza 1: Vuković, Jovović, Stanojević, Čičić, Burzanović.

Mladost 2 – Akademija 1 0:2 (4:21, 15:21)

Mladost 2:Džudović, Stojković, Jekić, Petović, J. Mrvaljević, Stanišić, T. Mrvaljević, Arsić, Marković.

Akademija 1:Đukić, Mitrović, Krunić, Anđelić.

Morača 1 – Top Volley 3 2:0 (21:8, 21:13)

Morača  1:Petrović, Janičić, Vuković, Radonjić.

Top Volley 3:Patrijakova, Raičević, Mišović, Koljenović, Baturan, Kažić.

 

 

 

 

Povezani članci

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button