EKO MINI ODBOJKANovostiSlajder

Završen 19. vikend Jugopetrol EKO Mini odbojke

U nedelju, 09.aprila, u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici odigrano je takmičenje u Jugopetrol EKO Mini odbojci u konkurenciji djevojčica rođenih 2006/2007 godine i dječaka 2003. i 2004/05 godište. U nastavku slijede rezultati:

Budućnost Capital Plaza – Akademija 1 0:2 (18:21, 17:21)

Budućnost Capital Plaza: Stojanović, Čađenović, Smajović, Mitrović, Simonović, Marković, Vukčević, Miličković, Sutaj, Đačić, Smajović, Đurašković.

Akademija 1: Vlahović, Knežević, Dizdarević, Ćatić, Zejak.

Top Volley – Budućnost Capital Plaza 0:2 (10:21, 5:21)

Top Volley: Bulatović, Jaćimović, Đonović, Perić, Anđelić, Grahovac, Vlahović.

Budućnost Capital Plaza: Domnik, Manojlović, Nikčević, Peruničić, Vlahović.

Budućnost Bemax – Akademija 2 2:0 (21:16, 21:12)

Budućnost Bemax: Milačić, Janković, Bogojević, Radunović, Balota, Bjelić, Petrović, Karadžić, Ljuljđuraj.

Akademija 2: Mitrović, Zogović, Lopičić, Bulatović, Burzanović.

Akademija 2 – Morača 0:2 (17:21, 15:21)

Akademija 2: Mitrović, Zogović, Lopičić, Bulatović, Burzanović.

Morača: Pejović, Radonjić, Martinović, Vukanić, Zindović, Laković, Radosavović.

Bar Volley 1 – Bar Volley 2 2:0 (21:18, 21:16)

Bar Volley 1: Miljanić, Novaković, Cimbaljević, Muratović, Golubović, Radević.

Bar Volley 2: Strahinja, Milić M, Milić F, Matić, Kalašić, Petrović.

Budućnost Capital Plaza – Mediteran 0:2 (8:21, 11:21)

Budućnost Capital Plaza: Domnik, Manojlović, Nikčević, Peruničić, Vlahović.

Mediteran: Zec P, Zec V, Milenković R, Milenković V, Krivokapić, Radović.

Akademija 1 – Budućnost Bemax 0:2 (20:22, 17:21)

Akademija 1: Vlahović, Knežević, Dizdarević, Ćatić, Zejak, Burzanović.

Budućnost Bemax: Milačić, Janković, Bogojević, Radunović, Balota, Bjelić, Petrović, Karadžić, Ljuljđuraj.

Mediteran – Bar Volley 1 0:2 (17:21, 18:21)

Mediteran: Zec P, Zec V, Milenković R, Milenković V, Krivokapić, Radović.

Bar Volley 1: Miljanić, Novaković, Cimbaljević, Muratović, Golubović, Radević.

Mediteran – Morača 2:0 (21:11, 21:10)

Mediteran: Novaković, Šćekić, Pribilović, Gudelj, Krivokapić, Kovačević J, Radojičić, Kovačević A.

Morača: Pejović, Radonjić, Martinović, Vukanić, Zindović, Laković, Radosavović.

Top Volley – Mediteran 0:2 (10:21, 16:21)

Top Volley: Bulatović, Jaćimović, Jovović, Perić, Anđelić, Grahovac, Vlahović.

Mediteran: Zec P, Zec V, Milenković R, Milenković V, Tršić, Bulatović, Krivokapić, Radović.

Budućnost Capital Plaza – Bar Volley 2 2:1 (11:21, 21:16, 15:8)

Budućnost Capital Plaza: Domnik, Manojlović, Nikčević, Peruničić, Vlahović.

Bar Volley 2: Strahinja, Milić M, Milić F, Matić, Kalašić,Radević.

Bar Volley 2 – Bar Volley 3 2:0 (21:18, 21:15)

Bar Volley 2: Strahinja, Milić M, Milić F, Matić, Kalašić,Radević.

Bar Volley 3: Ognjenović, Ramović, Šaltić, Hodžić, Drobnjak.

Bar Volley 1 – Mediteran 2:0 (21:12, 21:13)

Bar Volley 1: Miljanić, Novaković, Cimbaljević, Muratović, Golubović, Radević.

Mediteran: Šćepanović, Ražnatović, Bigović, Vuksanović, Radović, Jovanović, Živanović, Bulatović P, Bulatović D, Bauk, Tršić.

Povezani članci

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button