EKO MINI ODBOJKAGalerijaOSCGSlajderSlike

Završen drugi vikend Jugopetrol EKO Mini odbojke

U nedelju, 30. oktobra 2016. godine, u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici odigrano je takmičenje u Jugopetrol EKO Mini odbojci u konkurenciji djevojčica rođenih 2004/2005 godine. U nastavku slijede rezultati:

Budućnost Capital Plaza 1 – Budućnost Bemax 1 0:2 (8:21, 13:21)

Budućnost Capital Plaza 1: Vuković, Jovović, Stanojević A, Stanojević I, Vučinić, Burzanović, Nikolić, Radošević.

Budućnost Bemax: Radulović, Đurović, Bulatović, Đurković, Osmanagić, Kovačević.

Morača 1 – Morača 2 0:2 (10:21, 8:21)

Morača 1: Đikanović, Vukčević, Pavićević, Ćalasan, Kujović, Radulović, Brkanović, Marić, Ilić, Koprivica, Popović N, Marković, Lalović, Popović I.

Morača 2: Kankaraš, Kalezić, Đurišić, Martinović, Petrović, Tošić, Janičić.

Budućnost Capital Plaza 2 – Morača 3 0:2 (19:21, 7:21)

Budućnost Capital Plaza 2: Mijušković, Pajović, Zeveđi, Darmanović, Vujović, Petrović, Popović, Injac.

Morača 3: Leković, Šofranac, Đoković, Vidaković, Pešić, Vuković, Burić.

Budućnost Bemax 2 – Mediteran 1 2:0 (21:19, 21:2)

Budućnost Bemax 2: Lazović, Radosavović, Bulatović, Boljević, Tofčević, Đuranović, Jovović.

Mediteran 1: Ivančević, Marojević, Kovačević, Pejović, Milošević, Nikčević, Ficirović, Stefanović, Zejak, Vukoje.

Nikšić – Akademija 1 2:0 (21:11, 21:18)

Nikšić: Nikolić, Đurović, Vulanović, Đilas.

Akademija 1: Anđelić, Krunić, Đukić, Popović, Furtula, Dragišić, Mujatović.

Mediteran 2 – Top volley 2:0 (21:15, 21:6)

Mediteran 2: Božović, Nedović I, Nedović T, Bajković, Milošević, Vuksanović, Krivokapić, Radojčić.

Top volley: Vojinović, Popović, Đinović, Ćagorović, Mišović, Adžić, Koljenović, Raičević, Raković, Kažić, Baturan, Petrijakova.

Mrkojevići Kalamper 1 – Ibar 0:2 (6:21, 17:21)

Mrkojevići Kalamper 1: Đurović, Ljaljević, Kalamperović, Kurtović, Karastanović, Perazić, Vukić, Perazić.

Ibar: Dacić, Kalač Dž, Kajević, Škrijelj, Husović, Kalač A, Bralić, Čalaković.

Gimnazijalac – Budućnost Bemax 3 2:0 (21:13, 21:8)

Gimnazijalac: Popović, Ćorović, Stjepčević, Ivanović, Franović, Bećir, Bulatović, Radončić.

Budućnost Bemax 3: Špirić, Pešić, Matić, Starčević, Bjelanović, Ivanović, Radović, Milić.

Gorštak – Akademija 2 2:1 (19:21, 21:3, 15:11)

Gorštak: Drakul, Obrenović, Dašić A, Dožić, Vujisić, Žikić, Medenica, Bulatović, Dašić J, Jeknić.

Akademija 2: Šćepović, Brajković, Mitrović, Đukić, Rakočević, Durutović, Tuzović.

Budućnost Bemax 1 – Budućnost Capital Plaza 2 2:0 (21:8, 21:8)

Budućnost Bemax 1: Radulović, Đurović, Bulatović, Đurković, Osmanagić, Kovačević.

Budućnost Capital Plaza 2: Mijušković, Pajović, Zeveđi, Ćirović, Darmanović, Vujović, Petrović, Popović, Injac, Marinković.

Mrkojevići Kalamper 2 – Ivangrad 2011 1:2 (21:19, 16:21, 12:15)

Mrkojevići Kalamper 2: Škretović, Kadić, Ćatović, Vulić, Spahija, Bidžur, Arabelović, Pecović.

Ivangrad 2011: Saković, Fatić, Đurković, Laban, Vuković An, Vuković Al, Bešović, Nedović.

Morača 3 – Morača 1 2:0 (21:8, 21:19)

Morača 3: Burić, Šofranac, Vuković, Vidaković, Pešić, Laković, Đoković.

Morača 1: Đikanović, Vukčević, Pavićević, Ćalasan, Kujović, Radulović, Brkanović, Marić, Ilić, Koprivica, Popović N, Marković, Lalović, Popović I.

Mediteran 1 – Mediteran 2 2:1 (21:17, 18:21, 16:14)

Mediteran 1: Ivančević, Marojević, Kovačević, Pejović, Milošević, Nikčević, Ficirović, Stefanović, Zejak, Vukoje.

Mediteran 2: Božović, Nedović I, Nedović T, Maslovar, Bajković, Milošević, Vuksanović, Kuljača, Nikaljević, Krivokapić, Radojčić, Lučić, Živković.

Budućnost Bemax 2 – Budućnost Capital Plaza 1 2:0 (21:15, 21:14)

Budućnost Bemax 2: Lazović, Radosavović, Bulatović, Boljević, Tofčević, Đuranović, Jovović.

Budućnost Capital Plaza 1: Mugoša, Jovović, Stanojević A, Stanojević I, Vučinić, Nikolić, Radošević.

Akademija 2 – Nikšić 0:2 (11:21, 10:21)

Akademija 2: Šćepović, Brajković, Mitrović, Đukić, Rakočević, Durutović, Tuzović.

Nikšić: Nikolić, Đurović, Vulanović, Đilas.

Top Volley – Gimnazijalac 0:2 (2:21, 6:21)

Top Volley: Vojinović, Popović, Đinović, Čagorović, Mišović, Adžić, Koljenović, Raičević, Šljukić, Raković Sa, Raković StKažić, Baturan, Petrijakova.

Akademija 1 – Mrkojevići Kalamper 1 2:0 (21:6, 21:10)

Akademija 1: Anđelić, Krunić, Đukić, Popović, Furtula, Dragišić, Mijatović.

Mrkojevići Kalamper 1: Đurović, Ljaljević, Kalamperović, Kurtović, Karastanović, Perazić, Vukić, Perazić.

Budućnost Bemax 3 – Morača 2 0:2 (12:21, 16:21)

Budućnost Bemax 3: Špirić, Pešić, Matić, Starčević, Bjelanović, Ivanović, Radović, Milić.

Morača 2: Kankaraš, Kalezić, Đurišić, Martinović, Petrović, Tošić, Janičić, Ilić.

Ibar – Mrkojevići Kalamper 2 2:1 (19:21, 21:14, 15:1)

Ibar: Dacić, Kalač Dž, Kajević, Škrijelj, Husović, Kalač A, Bralić, Čalaković.

Mrkojevići Kalamper 2: Škretović, Kadić, Ćatović, Vulić, Spahija, Bidžur, Arabelović, Peković.

Ivangrad 2011 – Gorštak 2:0 (21:11, 21:18)

Ivangrad 2011: Saković, Fatić, Đurković, Laban, Vuković An, Vuković Al, Bešović, Nedović.

Gorštak: Drakul, Obrenović, Dašić A, Dožić, Vujisić, Žikić, Medenica, Bulatović, Dašić J, Jeknić.

Povezani članci

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button